Sayfa 641/1012 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.marketwatch.com/story/th...ket-2018-12-17

Bir para bollugu daha donemi geliyor..

Demedi demeyin...

Bunlarin balliligina sapka cikariyorum, onlerinde egiliyorum hatta yerlere yatiyorum...

Faiz maiz hikaye...

Donem ucuzdan hisse toplama donemi...

Arkasi ralli...

Syg,
    Kesinlikle yok öyle bir şey

2. Tweeterdan @alattin_aktas takip edin ..İsmi az bilinen çok iyi bir ekonomist..faiz vs konusunda öngörüleri sağlamdır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ocakta kredi kartları ve kmhların faizlerine yönelik bir güncelleme kaçınılmaz. YTD

Edit: zam değil güncelleme zamcık

ayıptır söylemesi yapıkredide 11 yıldır kullandığımız kartın world kartın son 4 yıldır limiti 81.500 tl idi, 1 kuruş yükseltmezlerdi ve kimsede yeni kredi kartı vermezdi, şimdi mevduatımız olan bankalar teker teker arıyor ve 2 bankadan biri 20 bin biride 30 bin tllik yeni kartlar açtı, mevduatları anlaşılan kredi kartı harcamalarıyla değerlendirmek istiyorlar.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.marketwatch.com/story/th...ket-2018-12-17

Bir para bollugu daha donemi geliyor..

Demedi demeyin...

Bunlarin balliligina sapka cikariyorum, onlerinde egiliyorum hatta yerlere yatiyorum...

Faiz maiz hikaye...

Donem ucuzdan hisse toplama donemi...

Arkasi ralli...

Syg,
    Bu söylediğinizi anca o ballılar rüyasında görüp keyfe eriyorlardır uyanınca gerçek olmadığını anlıyorlardır

6.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Bu söylediğinizi anca o ballılar rüyasında görüp keyfe eriyorlardır uyanınca gerçek olmadığını anlıyorlardır
    Yaw dudu mecazi söylememişki .Qe olayından yani doların zayıflayacağından bahsetmiş .

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Yaw dudu mecazi söylememişki .Qe olayından yani doların zayıflayacağından bahsetmiş .

bunu anladım fakat ballıdan kastını bizim ballılar olarak algılamıştım.

8.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Bu ülkenin suçu nedir ki şu lafları edebilen bir insan ülke yönetiminde olsun, memleketin kaderini tayin etsin. Üslup ortaokul 2 terk, bir de üniversite diplomasını sorguluyor birileri.

"Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir? Sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni"
    Bu ülkenin suçlarini yazip ceza almak istemiyorum. Onun yerine şöyle söyleyeyim, anlaşmış olalım: Recep tayip erdoğan gerçekten de milletin adamıdır. Bu milletin yüzyıllardır kollarini açip da beklediği ama henuz 17 yil önce kavuşabildigi liderdir. Recep Tayyip Erdogan Türkiye'dir.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 641/1012 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651691741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •