Sayfa 643/1001 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Hayrani üstadım bence bir hata vardır, gün içinde inşallah düzeltme gelir, yoksa gerçekten çok vahim bir sonuç. Eskiden benim de elimde tuttuğum ve sonra da sattığım bir fondu

2.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    türev araçları bu kadar büyük bir düşüş yapabilir mi? sadece bu durum için değil, genel olarak soruyorum.
    Evet yapabilir. 100 lirasının 30 lirası ile viop short açmıştır. 300 liralık işlem hakkı doğar. Buradan da %7-8 kayıp yaşamış olmalılar ki o seviyede bir gün sonu kapanışı gerçekleşmiş...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Hayrani üstadım bence bir hata vardır, gün içinde inşallah düzeltme gelir, yoksa gerçekten çok vahim bir sonuç. Eskiden benim de elimde tuttuğum ve sonra da sattığım bir fondu
    Sn. Supemegod, az önce yetkili olmayan biriyle görüştüm korona nedeniyle evden çalışıyormuş arkadaşlar ve tefaşa girilen değerin doğru olduğunu söyledi. Gün içinde telefonumu alarak geri dönüş sağlanacağını belirtti artık neye geri döneceklerse...

4. Acc sonucu yanlıştır o kadar düşüş olmasına ihtimal vermiyorum. Bazı fonlar bu şekilde devamlı yanlış veri yayınlıyor. Ben Te3 ve Opb fonlarda eksi -20 keri gördüm sonra düzeltildi. Canınızı sıkmayın.

5.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Acc sonucu yanlıştır o kadar düşüş olmasına ihtimal vermiyorum. Bazı fonlar bu şekilde devamlı yanlış veri yayınlıyor. Ben Te3 ve Opb fonlarda eksi -20 keri gördüm sonra düzeltildi. Canınızı sıkmayın.
    Evet OPB’de de bir ara öyle bir durum olmuştu ama sonrasında düzeltildi

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    eski dostumuz acc'ye ne olmuş böyle, günlük getiri eksi 44,56 olmuş.
    mümkün değil. yanlışlık vardır.

7. Viop % + 1,55

Deger yalnistir , eger dogru ise bu fonun sonu olur. Bu arada goruldugu gibi birsa - olursa butun hisse ve degiskenler - yazmis.kira lar ise cok dusuk kalmis

Sayfa 643/1001 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •