Sayfa 647/1032 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: HALK Cafe - I

3 yıl 1 ay bitti yatarı bitti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. PKK ve FETÖ’ye casusluk yaptığı iddiasıyla 35 yıl hapis cezasıyla yargılanan papaz Andrew Craig Brunson hakkında karar çıktı. Mahkeme, Rahip Brunson'un ev hapsi ve yurt dışı yasağını kaldırdı. Brunson'a 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verildi. Ancak yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edildi.

3. ustadlar bu gun 5 kere alip sattim ve aklimdaki halkb kisa vade kaarini cebe kattim. uzun vadeli malimda kaara gectigi noktada sattim diger hisselerimle ilgilenecegim. artik kisa vadeli bist force edebilir 103bin 113bin hedeflerle spekulatif takilicam....kalin saglicakla fsek atildi ;)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Casusluktan almadi. Orgute yardim yapmaktan aldi (orgut uyesi olmadan).

Adamlarin tavana cakmasi lazimdi, adilik yaptilar 7.20'ye cektiler beklenti bitmis gibi.

Bekledigimiz buydu arkadaslar.Her neyse, yeni trendimize bakalim. OFAC da yakinda dusecek demek.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustadlar bu gun 5 kere alip sattim ve aklimdaki halkb kisa vade kaarini cebe kattim. uzun vadeli malimda kaara gectigi noktada sattim diger hisselerimle ilgilenecegim. artik kisa vadeli bist force edebilir 103bin 113bin hedeflerle spekulatif takilicam....kalin saglicakla fsek atildi ;)
    Gonlunce olsun guzel dost. O kadar destek oldun bize. Gitmeseydin ya.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Gonlunce olsun guzel dost. O kadar destek oldun bize. Gitmeseydin ya.
    tskler burundon olayi sidirilsin...tekrar banka alim dusubdugumde ilk halkb olur ;) uzaktan takibinizdeyim...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Allah mahçup etmesin tahminlerimiz gerçekleşti. Bundan sonra OFAC derdimiz

8. 7,80 den 7 ye düştü vay be.. Bugün aramıza yeni uzuncular katıldı

Sayfa 647/1032 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •