Sayfa 65/399 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 3189 madde; 513 - 520 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. 👏👏👏👏

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. finans yatırım son 1 ayda 57 bın lot mal vermıs karsılayan ky yanı ky ye verılmıs 12 tl malıyetlı kagıtları satmıs çaresız asagıya gelecek haber gelmedıgı surece haberde gelecek gıbı gozukmuyor normal sartlar altında fınans sattıgı kagıtları 14 tl belkıde daha asagıdan yerıne koymak ıcın vermıstır dıkkat dıyorum ben artık tabanada alıs yazmayacagım bakacam nereye kadar duser dıye

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,009
     Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    finans yatırım son 1 ayda 57 bın lot mal vermıs karsılayan ky yanı ky ye verılmıs 12 tl malıyetlı kagıtları satmıs çaresız asagıya gelecek haber gelmedıgı surece haberde gelecek gıbı gozukmuyor normal sartlar altında fınans sattıgı kagıtları 14 tl belkıde daha asagıdan yerıne koymak ıcın vermıstır dıkkat dıyorum ben artık tabanada alıs yazmayacagım bakacam nereye kadar duser dıye
    Sayın cefri sizinde çok mücadeleniz oldu bu kağıt için. Sizin düşünceleriniz bizler için çok önemli. Lakin bu kağıdın bu kadar ucuz peşkeş çekilecek bir kağıt olduğunu düşünmüyorum. Birileri alsın diye bu kağıdı bile bile düşürecek kadar yanlış yapacaklarını tahmin etmiyorum. Benim tek korkum belli bir fiyat aralığına sıkıştırıp bu bant aralığında vaktimizi çalmalari. Daha kötüsü de olumsuz mahkeme kararı. Bunu düşünmek dahi istemiyorum. iyi geceler herkese...

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Allah herkesın kalbıne gore versın amın ben sadece fınans yatırımın sattıgı kagıttan soz ettım bu tahta ıcın oldukca fazla bır mıktar

5. Bilirkişi raporu bayram sonrasında belli olacak anlaşılan, süreç çok uzadı ....

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,009
    Koç grubunun turizme bakış açısı çok önemli aslında bu süreçte. Benim anladığım kadarıyla koç ailesinin otel turizmle pek arası yok gibi. Liman turizmini onemsiyorlar nitekim en son yatırımlarıda bu yonde oldu... sahipsiz bir kâğıt sahipsiz bu otel olmaz inşallah .

7. sevgili körhacı kardesım borsa 2700 puan yukseldı maalt tırt tam tersı olsa 2700 duşse idi ne olurdu benden ıyı bılıyorsun sonucu düşmesini istemem fakat kaçınılmaz bır durum düşecek vede 14 görecek malesef suan borsa yukselıs trendıne devam ettıgı surece olmaz fakat borsa 10 bın puan versın asagıya 14 de olur 13 de ben boyle sayısız ormek gordum umarım zarar etmezsın

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,009
    Sayın cefri hocam söylediğiniz şeyleri inkâr edecek değilim malesef acı gerçekler bizler için. Bu hissenin tek çıkış yolu imar planına izin verilmesi. Gerisi hep hikaye hep yalan. Bizde bu beklenti kapsamında maalt'ı tercih ettik. MAALT bulunduğu konum itibariyle çok değerli bir arazi üzerine kurulmuş bir otel. Bundan dolayı kağıt düşerse almaya devam ederiz. Bu yeterli bir neden benim için. Sizide kırılma anlarında yanımızda görmekten mutluluk duyarız...

Sayfa 65/399 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •