Onemli Gunler Banner
Sayfa 651/1006 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

1. Şu andaki sistem TL mevduat sahiplerinden kredi çekenlere ve yabancı para mevduat sahiplerine gelir transferidir. Kredi çekenler enflasyonun altındaki oranlar sevinirken gidip döviz alabiliyorlar altın alabiliyorlar olan TL mevduat sahiplerine oluyor
    Son düzenleme : metin68; 08-11-2021 saat: 10:28.
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2. Arkadaşlar enpara da hesabı olan bir arkadaşa EFT ile para gönderdiğimde, Enpara cep ile arkadaşa " hesabınıza para geldi " mesajı gönderiyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar enpara da hesabı olan bir arkadaşa EFT ile para gönderdiğimde, Enpara cep ile arkadaşa " hesabınıza para geldi " mesajı gönderiyor mu?
    bildirimleri açıksa evet.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    "Banka hesabını başkasına kullandıran yandı"

https://www.dunya.com/kose-yazisi/ba...n-yandi/639006
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Gecen tantuni ye gittim
    et tantuni istedim, gramaji ufalmis buskivit gibi idi
    dedim bir de tavuk verin de doyalim
    borazan mi ne ole bi ismi var verin dedim onu yedik
    tavuk iyidir bosverin

Ankara kizilay da hosta doner karsisinda kemer vardi donerci hep onu tercih ederdim ben hey gidi yillar hey

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bir lahmacun 20 liraya dayandı iş yapan lokantalar tavukçu pilavcı
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6. Borsa an itibariyle uçuyormuş görecez bakalım nereye kadar benim hiç şüphem yok ki çıktığı gibi çakılacak

7.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Borsa an itibariyle uçuyormuş görecez bakalım nereye kadar benim hiç şüphem yok ki çıktığı gibi çakılacak
    neden şüphe ile yaklaşıyorsun , bis100 hisselerinin çoğuna bir ay önce girenler iki yıllık mevduat parası aldı

yükselişte devam edecek gibi duruyor , aç gözlü olmadan fırsatları değerlendirmek lazım yoldaş

YTD

8. Tecrübeyle sabittir ki bizim kurtlar borsa da kimseye para kazandırmazlar. Birilerine mali yukleyecekler. Biz de ancak gerçek yabancılar giriş yaptığında ve onların aldığı hisselere girersen para kazanırsın yoksa bu çakma yabancılarla hiç bir şey olmaz

Sayfa 651/1006 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •