Sayfa 652/1002 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Dostum dolabın içindeki etikette gazın cinsi ve kaç gr basilacagi yazar
    Tartı üzerine konan tüpten o gr basılır

Maalesef bunu bile beceremiyorlar
    Bol şans
     Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Sayın Narin, dediğinizi yaptık, 1 gün kadar fişi çektik ama işe yaramadı. Son gelen servisin dediğine göre aşağıda resmini gönderdiğim borunun içi tıkanmış ve yedek parçaları da yokmuş. Bu borunun dışı da buz tutmuş durumda.

Bugün bi ustayla konuştum, dediğine göre gaz fazla olunca bu şekilde bi sonuç ortaya çıkıyormuş, yarın usta gelip gazın fazlasını alacak.

İşin ilginç tarafı sondan üçüncü gelen servis de gazı fazla demişti ve gazını biraz boşaltmıştı, sorun geçmeyince sondan ikinci gelen servis bunun gazı çok alınmış dedi ve tekrar gaz bastı. Üçüncü gelen servis de bu boru tıkanmış ve yedek parçaları yok dedi. Şaşırdık kaldık maalesef.

Resimlerdeki dışı beyaz olan boru tümden buzla kaplı.
    GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by M.kaya33 Yazıyı Oku
    Buzdolabı gövdesindeki köpükler su almıştır köpükler ölmüştür. O yüzden kanalları kapanmıştır. Buzlanma yapar ne yaparsan yap düzen tutmaz. O Köpükler değişmez buzdolabı mefta olmuştur. Bir iki hafta fişten çek iyice kurusun 1-2 ay kullanırsınız. Tekrardan aynı işlemlerle kullanılabilir. Fakat dolap ölmüştür.
    Yenisini almak daha mantıklı. Servislere bı dolap parası daha vermeyin

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kötü haber bu Sayın M.kaya33. İşin ilginci geçen yıl daha beyaz eşya fiyatları böyle çılgınca artmamışken servis birkaç defa geldi ve deneme yanılma yoluyla motor ve anakartı dahil tam dört parça değişimi yaptı ve takılan her parçada yeni ödemelerle birlikte toplamda 2.500 TL ödedim. O zaman gardırop tipi dolapların fiyatları 6000-7000 TL arasıydı, bugün benim dolabın muadili 15.000 civarında. Yaklaşık bir yılda servis benim eve 10 kereden fazla gelmiştir. Hanım da geçen yıldan beri söyler durur, bu kadar para vereceğimizi bilsem yeni bi dolap alırdım diye.

Boğaziçi üniversitesi rektörü Melih Bulu cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile görevden alındı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Boğaziçi üniversitesi rektörü Melih Bulu cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile görevden alındı
    Protestolar 6 ayda biter diyordu kendi 6 ayda bitti.
    Yerine yine atama ile biri gelecektir diye düşünüyorum, Erdoğan'ın mücadele yönteminde geri adım pek yoktur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile tütün içeren purolar, uçları açık purolar, sigarillolar ve diğerleri için ÖTV oranları yeniden belirlendi.

Buna göre; tütün içeren purolar, uçları açık purolar, sigarillolar, tütün yerine geçen maddelerden yapılmış purolar ve sigaralardan ÖTV oranı yüzde 45 olarak belirlendi. Söz konusu ürünler için asgari maktu vergi tutarı 0,4386, maktu vergi tutarı da 0,5863 olarak uygulanacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 652/1002 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •