Sayfa 652/1001 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Belki Warren Buffet pes etti

>>>>
    https://www.haberturk.com/ekonomi/pa...le-yukseldiler

04.03.2014
    ...
    SAVAŞTA PARANIN DEĞERİ DÜŞER

Ukrayna'da savaş çıkması halinde dahi hisse almaya devam edeceğini söyleyen Buffett, "Eğer savaşa girersek emin olabileceğiniz tek şey paranın değerinin düşeceğidir. Savaş sırasında yapmak isteyeceğiniz son şey elinizde para tutmak olmalı. Onun yerine çiftlik, ev ya da hisse senedi sahibi olmak gerekir" şeklinde konuştu. Buffett, İkinci Dünya Savaşı sırasında dahi hisse piyasalarının yükseldiğini söyledi. Yatırım hayatında ilk hissesini 1942 yılında Japonya'nın ABD'nin Pearl Harbor limanına yaptığı saldırıdan sonra aldığını söyleyen Buffett, "O zaman da makro durum çok iyi görünmüyordu" dedi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Rus borsası zirveden %40 düşmüş. İmkan olsa mal almak lazım

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,891
    Vob, adamların keyfinde. RUS borsası %15 eksi yapar ama bizim vob artı olur.

Ne mantık ne analiz her şey HERİFİN KEYFİ...

son bir ay vobdan nefret ettim.Her şey ky. poz. üzerine kurulu. 2 tane çakal istediği gibi oynatıyor.En güzeli uygun endekste hisse alıp beklemek.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Havayollarını asansöre bağladılar

5.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    her sabah +gap...
    yarına da -gap olabilir
    Olabilir tabii, hatta eksi açılış olursa devre kesici bile çalışabilir. geceye poz. da girmek mangal gibi yürek ister
    Akşam kasaya bakalım jeton kapatan olmuş mu yoksa gıcır gıcır taze yeni jeton atılmış mı diye, sonra duruma göre analez ederük.
    Ha bu arada aşağıdaki yazdığın söz güzel,hakkaten sistemli dolandırır anlamazsın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

SPOT kapanış,

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ha bu arada aşağıdaki yazdığın söz güzel,hakkaten sistemli dolandırır anlamazsın
    Her zaman takdir ederim.
    İblisi çırak çıkardığı günler olmuştur..

dow konusunda max. şubat sonuna kadar bir sert düşüş bekliyorum. (özellikle bu cuma olabilir)
    hala aynı noktadayım
    ama çok hatalı tahminlerim de olmuştu, geçmişte
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Orası da çok dirençli..
    Şimdilerde FED 6 yok yok 8 (9 diyeni de okudum yuh yani) faiz artışı yapacak goy goyu dönüyor..
    ..

Sayfa 652/1001 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •