Sayfa 658/993 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

Libyada durum bu olunca, haklı tâbiki...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Libyada durum bu olunca, haklı tâbiki...
    gönderilecek ürünler haliyle sigortalanacak, kimin zigorta şirketi var acaba..?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    rio de jenario' daki favelalarda , katı kütle olarak girenlerin kanalizasyondan sıvı madde olarak çıktığı en iç kısımlarında ıslık çala çala çok gezdim dolaştım , iki yol muhabbet ettim. ne bakyon la lavuk dedin mi bi afallıyorlar , sonra Türk olduğunu anlayınca makinelileri indirip , bi foto çekilebilir miyiz sizle hamza abiye dönüyo olay... yeter ki tavrını koyabilmeyi bil. Beyaz girenin kömürleşmiş iskelet olarak çıktığı asla girilemez denilen zamanlarında da Harlem' de elde kutsal kitap göğüste iman , tebliğci modunda çok gezdim gırgırına...
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Buna kimse inanmaz bende inanmam
    Ben ilkeli bir insanım. Yapmadığımı ispat ederseniz kendinizi müfteri ilan edecek misiniz ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    Ben ilkeli bir insanım. Yapmadığımı ispat ederseniz kendinizi müfteri ilan edecek misiniz ?
    Sen neymissin be abi, gipta etdim yavvv.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sen neymissin be abi, gipta etdim yavvv.
    bisikletçi ne yazdığımı üç saatte çözse iyi bari , gelişme var derim...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Turkish inflation hits fresh record at 61.1 percent.
    Turkey's inflation has soared to a new record, official data showed Monday, as analysts see an impact from Russia's invasion of Ukraine and President Recep Tayyip Erdogan's unorthodox interest rate policy.

Buradaki basindan gozume ilisenler.

7.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bisikletçi ne yazdığımı üç saatte çözse iyi bari , gelişme var derim...
    Hele sen gor, bisikletin tekerlegini bir tamir etsin, varya demiyem gari.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
    Ülke matraklar ülkesi oldu,kimin eli kimin mikinde belli değil,hatalar zinciri almış başını gitmiş,hakem hatalarını bile görmezden geliyorlar,bana göre hakem hataları ülkeyi yönetenlere göre masum kalır,19 senede yaşadıklarımız binlerce yıla bedel ,hiç unutulmaz eserler bıraktı iktidar bize,bide bununlan gurur duyuyorlar

Sayfa 658/993 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •