Sayfa 659/1019 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: Viop XLV

1. yükselince short mu basıcan abka abicim ..

ben de şaşırdım bugün %3++ artı kapatır derdim

her apartmanda sasada çalışan akrabası olan bir şehir galiba ADANA- SASA ilişkisi ilginç, çok özel bir demografik yapısı var hissenin de , erdemir de öğledir eregli hisse alıp satmak üzere, TÜRKİYEDE ilk hisse alım satım büroları ereglide kurulmuş mesela ...

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Yokmu bi babayiğit...SASA,Hektsi kaldırsın.. Bu 2 hobidik yüzünden endeks yükselemiyor.
    Sizde her iki senette yok olarak düşünüp biraz daha sabır mutlaka ibre tersine dönecektir demeli ......

3.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    İnsanlar hangi metaverse sorusundan bile kıllanmadan yatırım yaptı. Adam Kız Kulesini alıyor metaverse'te, diğer metaverse'te de başkası alıyor )) Hakeza NFT'lerde öyle.
    bi arkadaş 10 bin dolar verip metaverse arsa almıştı- yada köprü almıştı, öyle bi şey- tam o bitcoin 69 bin günlerinde.. bana da tavsiye ettiydi, gülüp geçmiştim.. geçen sordum, cevap bile vermedi, adını bile duymak istemiyor gibiydi hali

crypto trading aplikasyonların en çok download edildiği ülkeler sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor TR.. ülkenin yönetimi bu kripto saçmalığını engellemek için hiç bi şey yapmadı, ana muhalefet lideri ise bırak kripto zırvası konusunda uyarmayı yerli şirketlere kaynak yaratan borsadan uzak durması için vatandaşa çağrı yapıyor..

4. Dr.Nureddin NEBATİ🇹🇷
    @NureddinNebati
    ·
    33sn
    Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğümüz, vatandaşlarımıza yeni bir tasarruf aracı sunuyor. Darphanemiz, bugün itibarıyla Borsa İstanbul’da halka arz yolu ile altına dayalı sertifika ihraç edecek.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6. Nebati: Darphane Sertifikası’na yatırım yapan tasarruf sahipleri altınlarını fiziki olarak da teslim alabilecek
    *Nebati: Böylece vatandaşlarımızın tasarruf seçenekleri genişleyeceği gibi Hazine'nin altın rezervlerinin üreticilerimizi ve ihracatçılarımızı yeni yatırımlar için fonlaması da sağlanacak
    Nebati: Bu yeni tasarruf aracı ayrıca, ulusal paramız Türk Lirası’nın değerinin korunmasına da yardımcı olacak
    Nebati: BİST Pay Piyasası Emtia Pazarı’nda bugünden itibaren doğrudan işlem görmeye başlayacak altına dayalı sertifikaların tüm vatandaşlarımıza ve ülke ekonomimize hayırlı olmasını diliyorum
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Bir yanda sayim trend destekleri, bir yanda dusuk peryotta obomsu bir goruntu ve zayiflik... Fiyat grafigi herseydir.

Sayim yukari der ama nereden yukari.. Trend destegi kirilirsa ve obo olasiligi gerceklesirse falan filan bakalim kismet..

8.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    Nebati: Darphane Sertifikası’na yatırım yapan tasarruf sahipleri altınlarını fiziki olarak da teslim alabilecek
    *Nebati: Böylece vatandaşlarımızın tasarruf seçenekleri genişleyeceği gibi Hazine'nin altın rezervlerinin üreticilerimizi ve ihracatçılarımızı yeni yatırımlar için fonlaması da sağlanacak
    Nebati: Bu yeni tasarruf aracı ayrıca, ulusal paramız Türk Lirası’nın değerinin korunmasına da yardımcı olacak
    Nebati: BİST Pay Piyasası Emtia Pazarı’nda bugünden itibaren doğrudan işlem görmeye başlayacak altına dayalı sertifikaların tüm vatandaşlarımıza ve ülke ekonomimize hayırlı olmasını diliyorum
    nereye çökeceklerini şaşırıyorlar...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 659/1019 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •