Sayfa 669/1001 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,725
    Güneysu ile de arkadaşmış. (Aba altından sopa)
    Herkes bilir ki, guneysunun iki yüzü vardır..

birisi dost canlısı (reelde ), birisi exalibur elinden düşmez ( forumda ) ( kurallar-kurallar)

reel ile forumu karıştırmayın, bir çok reelde tanıdığım insan burada ki yazıları dolayısıyla tatile gitmişlerdir. ( en çok da ayhan )

Yönetici arkadaşım bana bir şey olmaz, demesin kimse,

öyle düşünen birisi zaten arkadaşım olamaz, insan arkadaşının zor duruma düşmesini nasıl ister ki. ?

Bora Yaşar ile bir tanışıklığımız yok, forumun eskilerindendir.

Talebe ile tanışıklığımız var, ama bu senin serbestçe hakaret etme hakkı vermez. ( aba altından sopa bana sökmez )

iş ile aşkı karıştırırsam, forum forum olmaktan çıkar, o zaman da bu işi bırakırım/bıraktırırlar.

17 yıldır bu forumdayım..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Koskoca o yillarin dolarini o sasaali fed dolarini oyuncak yaptilar be.
    3.81 de kritik destek var hemen devreye girdi tahrik edici aciklamalara basladi.
    Akp dolarin elinden tutmasa flosss diye 3.20 ye soluksuz duser.
    Baykal kaç sene IMKB yi böyle yürüttü.Zaten atı kırbaçlamaya,sürmeye muktedir değilsen at sinaa gibi atın kalçasına konup öyle yol almaya bakıcan.At sucuk olmadan uçup kaçmak kaydıyla.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Son bir haftadır gelişmeler, yıl sonu aralığına sıkıştı kaldı kura etki açısından.

Yoksa bana göre ülkemiz açısından, neticeleri itibariyle son derece önemli olaylar yaşadık.

ABD ile aramız artık bir başka boyutta limoni.
    .
    Valla bugün türbanlı ve deri taytlı bir bacımıza rastladığımdan beri kafam karışık,belli ki memleketin durumu da karışık.Bu işi çözse çözse yapay zekalı kuantum bilgisayarları çözer.Normal zekayla çözülecek işler değil.Yaptıkları sosyal mühendisliğin,bitcoin Qe gibi ekonomik icatların neticesinde şapa oturdular,hesabın içinden çıkamıyorlar.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu arada geldiğimiz noktada, her an ABD den bir hamle bekliyorum ülkemiz aleyhine...

Her an...

Her iki ülkenin başında da hisleriyle hareket eden iki başkan var.

Ama birisi felaket güçlü bir devletin başında.

Ve gereksiz yere papaz olmanın bir anlamı da yok.

Bizim şu anda yabancı ülkelerle dalaşmamızın özünde "din tema"sı yatmakta.

Davutoğlu'nun kendisi gitti ama ekol duruyor.
    ambargoyu delmeyen cok guzel yasiyor oyle her dakka her saniye abd den hamle falanda beklemiyor

sen git milyarlarca dolari cukka et ambargoyu gizlice del ondan sonra "Amerika bana dusman"

Daha ne olacagidi? Kendinden 500 kat buyuk ekonomi ve asker guce kafa tutuyorsun ondan sonrada silleyi yiyince agliyorsun

nerede kaldi delikanlilik?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Koskoca o yillarin dolarini o sasaali fed dolarini oyuncak yaptilar be.
    3.81 de kritik destek var hemen devreye girdi tahrik edici aciklamalara basladi.
    Akp dolarin elinden tutmasa flosss diye 3.20 ye soluksuz duser.
    Allah belasini versin dolari oyuncak edenleri

uc kurus dolar kazaniyoruz zaten memlekete geliyoruz harcayalim diye 5 kurus degeri yok

cunku TR de dolarin degeri artmiyor

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    .. ben büyüklerimin hoşgörüsüne sıgınarak. latife yapıyorum. yazdıklarım için bana kızdıklarını düşünmüyorum. bitcoin konusunda hiç endişem yok. 6 adet bitcoin duruyor. alış fiyatım beher adet'i 10.000(USD).. ben sana sık, sık hatırlatayım da unutma. hatırlıyorsan toplam 12 adet almıştım. 6 adetini 15.000'den sattım. yani. toplam yatırımın. 90.000(USD)'ını geri aldım. kaldı 30.000(ISD).böl, elde kalan 6 bitcoin'e. danesi 5.000(USD)'ye düşse no problem ..
    Allah sana akil fikir versin

yarin 1000 dolara duserse umarim intihar etmezsin

7. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen "Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri" başlıklı etkinlikte "Duayenler ve İnovasyon" panelinde konuşma yapan Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı AVM sektörünü sert bir dille eleştirdi. Kiğılı, "Türkiye'de AVM bitti" dedi.

https://emlakkulisi.com/turkiyede-avm-bitti/556929

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Başlık aynen kur gibi stabl...

Bir kuruşluk derinliği var yok...

Bu kadar olumsuzluk ve olumsuzluk adayı konu varken buralarda iyi tutunuyor bence.

Bir tarafa devrilmek için "dehşet (!) iyi ya da kötü" bir siyasi haber beklemekte...

Kudüs şimdilik sakinleşti. Ya da galipler, ABD yi daha fazla kızdırmak ya da tahrik etmek istemiyorlar.

Bunların başında da Türkiye geliyor.

ABD konulu konuşmak yukarıdan yasaklanmış olabilir bir süre için.

Sayfa 669/1001 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •