Sayfa 670/1002 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. Deutschebank pddd bakarken su haberi incelemenizi öneririm.

https://www.investmentmonitor.ai/sec...-bank-concern/

Bu arada ben deutache bank batacagini düşünmemekteyim. 12.x EUR ortalama ile maliyetim var orada da.

2. Viop XLVIII

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Hiç açıklanmaması gerektiğini düşünmezdim ama dask evi yeniden inşaa etmek için gereken paranın karşılanması için yapılan bir sigorta. Bu bir.

İkincisi evin degerini az vergi ödemek için düşük gösterme olayına ise vergi kaçırma denilmektedir. Kisacasi az vergi odeyeyim derken kendine zarar vermiş olursun.
    Madem ki dask, evi yeniden inşaa etmek için verilen para;
    O zaman, depremde evleri yıkılan mülk sahipleri dask parasını direkt devlete versin, Dask’ı olmayanlar da dask bedelini kendi ceplerinden devlete versin. Devlet de bu paralar ile aynı metrekare evi inşaa edip hak sahiplerine versinler. Devlet burada kar amacı güdecek değil ya. Yanlış mıyım.
    Sonuçta her kat malikinin evleri yıkılsa da arsada payları devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Deutschebank pddd bakarken su haberi incelemenizi öneririm.

https://www.investmentmonitor.ai/sec...-bank-concern/

Bu arada ben deutache bank batacagini düşünmemekteyim. 12.x EUR ortalama ile maliyetim var orada da.

Ben de o haberi okuyacak İngilizce yok.

O zaman verelim coşkuyu
    https://www.youtube.com/watch?v=KBTJyQpETtY

SEÇİM SONRASI KONUŞURUZ.
    ADİOS

Nerede kaldın MEMED ABİ özledik seni.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

4. Sayın egeduk, olması gerekeni doğru ozetlemissiniz.

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Hiç açıklanmaması gerektiğini düşünmezdim ama dask evi yeniden inşaa etmek için gereken paranın karşılanması için yapılan bir sigorta. Bu bir.

İkincisi evin degerini az vergi ödemek için düşük gösterme olayına ise vergi kaçırma denilmektedir. Kisacasi az vergi odeyeyim derken kendine zarar vermiş olursun.
    arkadaşın evi antakya merkezde katta dubleks güncel ederi 3 milyon
    dask değeri 215.000 tl (devletin belirlediği rakam bu üstünü belirleyiyemiyorsun)
    4 yıl önce konut kredisi çekmiş kalanı 280.000 tl
    konut kredisi var
    deprem halinde 50.000 eve veriyorlar(burada arkadaştada hata var 4 yıldır takip etmemiş kaç para olduğunu otomatik olarak hesaptan kesiyorlarmış poliçe miktarını)
    eve uçak çarpsa veya 2 ve 3 üncü kata kara taşıtı çaraprsa 200.000 tl
    eşya için 10.000 tl vermişler
    dask ve konut sigortası anca krediyi karşılıyor
    daskda en yüksek poliçe bile bir çok evin gerçek değerinin 5 te 1 ini ancak buluyor
    verdikleri en yüksek rakam inşaat maliyeti dedikleri değeri geçemiyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Madem ki dask, evi yeniden inşaa etmek için verilen para;
    O zaman, depremde evleri yıkılan mülk sahipleri dask parasını direkt devlete versin, Dask’ı olmayanlar da dask bedelini kendi ceplerinden devlete versin. Devlet de bu paralar ile aynı metrekare evi inşaa edip hak sahiplerine versinler. Devlet burada kar amacı güdecek değil ya. Yanlış mıyım.
    Sonuçta her kat malikinin evleri yıkılsa da arsada payları devam ediyor.
    sen daskın verdiği rakamları benim akdar hatta benden iyi iliyon
    daskın verdiği para ile inşaatın temelini atar kaba inşaatı bitiremezsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Twitter da şu sıralarda Fenerbahçe Konya maçı tribünlerindeki tezahürat gündem olmuş.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Twitter da şu sıralarda Fenerbahçe Konya maçı tribünlerindeki tezahürat gündem olmuş.
    fenerbahçe topiğinde var
    çarşı karışır

Sayfa 670/1002 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •