Sayfa 675/1032 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Dolarda atıyor yukarı kendini, yine başa saracağız gibi

Buralarda pozisyon degisimi olmasi normal. Yanlis kactir oteki bankalardan daha fazla inip daha az cikiyor. Umarim Atilla icin hazirlik yapiyorlardir. Pompei'yi de arada kaynattilar.

3. ...Grafik alıntıdır...bist 100bin konusunda yukunu atamadı sanirim...debelendikce debeleniyo deli dana misali...yabancida %60i haftaya gecermiyiz, bir haber vesaire...garanti mali kimin adina topluyor acaba ďiştikce şişti...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Çok pis taklaya geldik gençler... dünya b.ka sarıyor

5.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Sandıktan ishal çıktı yine... bulaşma riski var e.coli basili yaygın bu aralar
    Baktı bura dışında kendisini pohpohlayan Yok yine döndü. Ama ne dönüş Halkbank topiği 20 sayfa boş bıdı bıdı dolmuş

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. j.p.morgan abd ekonomisi icin iki yillik surecte resesyon beklentisi öne sürmüş; olur olmaz o ayrı konu fakat trump sanirim FED faiz arttis sureci konusundaki goruslerine deatekcilerde bulmaya başlamiş gibi fed ipin ucunu 2019la gevşetmek zorunda; parayi kasaya cekerek buyumeyi desteklemesi zor...diger yandan trump un dunyaya şahin söylemleride onumuzdeki yil kendi baskanliginda yaptigi yada yapacagi uluslararasi yeni anlasmalarla söylemsel olarak global ticaret savaslarina dair yumsama egilimine gidebilir gibi...en nihayetinde fed in ipinin cekilmesi oicd de bir rahatlamaya yolacabilecek olmasi icin muhim...

diger yandan halkb bilancosu bakalim ne gelecek...haftaya bakanlarla ilgili sembolik yaptirimlarin kalkmasi soz konusu...diger yandan 4 kasim iran oncesi ki 4 kasimin onemi abd ve trump icin muhim; secim oncesi şahin trump icin son show hamlesi olacagindan yarasiz yada en az yarali bir 4 kasim atlatma bizim icin kafi gibi...atillanin nekadar yatari kaldi hatirlamiyorum fakat hukumet acisindan atillanin erken ulkeye getirilebilmesi hem burunson olayini berteraf etmeye hemde diplomatik bir trump vaari secim meselesi olarak degerlendirmeye yarayabileceginden; atilla olmasi gerekenden once ulkeye gelebilir gibi...4kasimin diger bir onemi de 4kasimdaki Turkiye iran ambargo pozisyonu ofac konusundada bir sinyal niteligi tasiyabilecektir...bu nedenle 4 kasimdan once bariz haber beklemiyorum sonrasini takip etmek lazim, 4kasimdaki olanlara göre !

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sen nerdesin be OTC'ci?

Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Baktı bura dışında kendisini pohpohlayan Yok yine döndü. Ama ne dönüş Halkbank topiği 20 sayfa boş bıdı bıdı dolmuş

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cok sifreli konusuyorsunuz. Ne senden, ne Drexty'den birsey anladim Erhan!

Sayfa 675/1032 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •