Onemli Gunler Banner
Sayfa 679/1027 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

4,70 üzeri hedefim 5,2
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    4,70 üzeri hedefim 5,2
    dur acele etme çocukalrın bayram harçlığı çıksın tatil parasına sonra bakacağız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dur acele etme çocukalrın bayram harçlığı çıksın tatil parasına sonra bakacağız
    benlik birşey yok .. parite 1,15 seviyesini kırar ise. birkaç haftaya gelebilir

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    benlik birşey yok .. parite 1,15 seviyesini kırar ise. birkaç haftaya gelebilir
    acele etme dediksede mehter marşıylada yürü demedik
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    acele etme dediksede mehter marşıylada yürü demedik
    vay arkadaş yaa

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    belkide ben anlayamiyorum

benim anlamak istedigim kredi derecelendirme sirketinin ucretini neden borclanan veriyor da borcu veren vermiyor? yada paylasilmiyor?

diyelim ülkeyi yeni kurdun bosna hersek gibi, krediye de ihtiyacın var
    senin dış kredi ihtiyacın mı yoksa borcu verenin senin hakkında istihbarat yapması mı daha önceliklidir

dış piyasalara para aramaya çıktığında, benim hakkımda değerlendirme yapın bekleyeyim mı dersin
    yoksa işte benim değerlendirme notum, kredi koşullarını konuşmaya başlayalım mı dersin..?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2 senedir diyom ama olmuyor tezat neresi
    Henüz bu öngörülerimi paylaşmak için çok erken ancak euro /usd paritesi 1,3320 e gidebilir 1,1360 üzerinde kaldığı sürece 3 sene içerisinde....
    1,3320 sonrası 5 ila 6 sene içerisinde 0,97 lere kadar gerilemesi mümkün olabilir... Ama bunları yazmak, paylaşmak doğru değil henüz... Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

8. Fed ECB karşısında süreci şekillendirecek tir... İstediği usd geri dönmedi daha usd yi değerlendirmesi doğru olmaz.. 5 trilyon usd kadar tahvillerini alan ülkeleri ihya edeceğini henüz düşünmek doğru olmaz gibi geliyor bana..
    Ki bu ülkeler mecbur almak zorunda en azından daha bir süre..
    hakuna matara....memento mori.

Sayfa 679/1027 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •