Sayfa 683/818 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 6540 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hiç düşündünüzmü açığa satışın yasak oldugu bir borsada sasa bu durumda...

birde açığa satış serbest olsa ne olur?
    Piyasaya müdahale etmek fayda sağlamıyor. Yasak getirilmeseydi daha sağlıklı bir fiyat oluşabilir Patron hissede satamayabilirdi!

2.  Alıntı Originally Posted by kardamadam06 Yazıyı Oku
    Elimde SASA hissesi olduğu için günlük rutin SASA forum sayfasına girip, farklı insanların düşüncelerini anlamaya çalışıyorum.

Gördüğüm şu ki foruma yazanların en az yarısı, çeşitli nedenlerle insanların SASA hissesini satmasını tavsiye eder nitelikte yazıyorlar. Bir de bunları onaylayan noter yorumcular var. Bu arkadaşların elinde SASA var mı bilmem (muhtemelen varsa da satmışlardır herhalde).

Ama merak ettiğim, bu tür iyilik melekleri acaba diğer hisselerin forumlarında da var mı? Benim hiç aklıma gelmez, elimde olmayan bir hisse ile ilgili gidip de olumlu ya da olumsuz konuşmak...
    Güzel bir yazı. Bu sorunun cevabı için geçmişe gitmek gerekir. Mesala 2022 16 kasımda Sasa son tavanını yaptığı gün yazdıklarım henüz duruyor. 1-2 ay değil bunu 1 yıldır söylemişiz. Keza Akçay oldukça bilgili bir Viop uzmanıdır. Yani benim kendime ait borsa bilgim olmasa akçayı izlesem ayakta kalırım. Bizi dün doğmuş borsacı görme, biz haberborsayı keyborsayı hisseanaliz ve hatta 90 lı yıllar plato Data yı okuyarak geldik. Kuzuların sessizliğini izlersek geldik.

Şu soruda haklısın, neden yazıyorsunuz. Cidden bundan haklısın. Normalde gerek yok. Ancak kişi kendisine de burada yazarak soru sorulmasını sağlıyor, bir nevi neden bu kadar pahalı bir şirketi aldığınızı öğrenmeye çalışıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Güzel bir yazı. Bu sorunun cevabı için geçmişe gitmek gerekir. Mesala 2022 16 kasımda Sasa son tavanını yaptığı gün yazdıklarım henüz duruyor. 1-2 ay değil bunu 1 yıldır söylemişiz. Keza Akçay oldukça bilgili bir Viop uzmanıdır. Yani benim kendime ait borsa bilgim olmasa akçayı izlesem ayakta kalırım. Bizi dün doğmuş borsacı görme, biz haberborsayı keyborsayı hisseanaliz ve hatta 90 lı yıllar plato Data yı okuyarak geldik. Kuzuların sessizliğini izlersek geldik.

Şu soruda haklısın, neden yazıyorsunuz. Cidden bundan haklısın. Normalde gerek yok. Ancak kişi kendisine de burada yazarak soru sorulmasını sağlıyor, bir nevi neden bu kadar pahalı bir şirketi aldığınızı öğrenmeye çalışıyor.
    Kusura bakmazsan ben o kadar masum olunduğunu sanmıyorum. Neyse forum herkese açık. İsteyen istediği gibi yazsın.

Kendi adıma ise SASA ile ilgili resim benim için netleşmiştir. Genel durum ile ilgili yorumum... hisse fiyatının çok da ekonomik göstergeler ile hareket etmediği, tezgahın tamamen patron tarafından kurgulandığı, patronun son derece bencil ve çıkarcı olduğu, hisse fiyatını tamamen kendi çıkarları doğrultusunda belirlediğidir. Hele hele asla KY dostu olmadığı tastiklenmiştir. Şu an bir anlamda sular çekilirken karıncalar balıkları yiyor.

Bir gün patronun çıkarları hisse fiyatının yükselmesini gerektirdiğinde (ki bundan da eminim çünkü hisseyi alttan toplayıp yukardan satarak sermaye oluşturuyor), o gün de karıncalar balıkları yiyecektir. O günlere kadar hissedeyim... artık kısa vade mi, orta vade mi, uzun vade mi onu patron bilir.

---
    YTD

4. MB politika faazini yine artırdı

Bu durum hisse senetleri lehine

çünkü devlet ekonominin gerçeklerine

dönüş yapmış durumda
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku

ben net şekilde birilerinin pazarladıgına emin oldugum hisselerde milleti uyarmayı seviyorum...

hisse.nette sadece hekts ve sasada hisse topiğinde yazıyorum...

yoksa viop benim uzmanlık alanım...

vioptan bildiğin gundi nickli biri var...7 ay sonra geldi sasa hekts alın uçacak kaçacak...

dedimki bu adam gelip bunu dediyse sittin sene bitmiştir bu iş...

geçen sene aynısını eregl de yaptı sende geliyorsun viop topiğine bilirsin....

herkese eregl aldırdı tahta hala sürünüyor...

idda ettim bu yazdıysa çıkmayacak diye geldiğinde sasa 60 hekts 30 liraydı...

sonuc ortada yazılarımda duruyor...

20 yıldır bu işin içindeyim... son dönemin moda sistemi gökyüzüne çıkart ordan bırak yavaş yavaş...

sosyal medyada meşhur bir sasa pazarlamacısı var hepiniz biliyorsunuzdur...

şu kadar hissem var bu kadarım var...sasa pr ekibinin başı...

190 lirada bile alın diyordu...ben bunların sistemi ezbere biliyorum...

aynısı aynı ekip hubvc de önder tavukcuoglu ile zamanında burdada yazan derin hisse ile iş yaptı...

ben zamanında yazdım açıp bakın ondaki grafik neyse burdada olacak diye...

şirket çok daha büyük ama aynı vizyonsuzluk baki....

ekibin tarzlar aynı vatan millet sakarya fetöcüler giremez...

ülkücü tasvirleri ve söylemleri...

böyle görünerek halkı söğüşleme...

erdemogulalrı yeteri kadar hisseyi elden çıkarınca bedelli furyası başlayacak...

hep bir havuc göstererek geleceğe ümitle bakma...

25 milyar dolar yatıracak diyor...sadece neyle yatıracak 1-)borçlamı 2-)bedelli ilemi dedim diye beni engelledi...

ne dedikte olmadı ccc
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Hissede dolaşım 25 olmuş her geçen gün artıyor bunu bile bile almıştım hata yaptık kabul .
    Enerjileri kaçırdık kabul .
    Şu patron pdtahvilleri kac fiyattan alacak haberi gelmeden hissede hareket başlamayacak kabul .
    Beklemekten başka caredekalmadı kabul
    Önce tahvil fiyati belli olsun
    Sora şu fabrika devreye girsin
    Sora seneye aralıkta kiler devreye girsin
    Sora 2026 yatırımı vb
    Elbet o zamana kadar dolaşım artacak hisse eskisi gibi belki sağlanamayacak ama illaki fiyati kazanca çevirecek umuduyla bekleyeceğim kendi adıma olan oldu evet moral sıfır bilgisi olmayan lar dahi rüzgara kapılıp güzel karlar elde ettiler dalga geçilir olduk kabul
    Sonuç yapacak bişey yok oldukça alacağım olmadı bekleyeceğim o yatırımlarda da mı olmadı canımız sağ denedik olmadı der bu işi bırakırım
    Ama o yatırımları göreceğim yatırım değil dava meselesi oldu amk hissesi bende nedim herkese bol sabır

7. Adam kafaya koymuş iliklere kadar sömürmeye

8. Satışın ilk günü yazdık, ne dediler, kurumsala satıldı, kurumsal kim, süper lüks yabancı. İşde buna insanlara üzülüyoruz, farkında değiller. Erdemoğlu hscb üzerinden malını spk dan izin alamdan sattı ve satıyor.

Sayfa 683/818 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •