Sayfa 690/1000 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Ahanda soğuttunuz iste kına yakın, statik indikatörü bir tarafına montelerim denmeden, hadise bitti!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ortam geriliyor beyler , hemen birisi karpuz , yumurta falan bi konu açsın. Soğan eskidi o olmaz .
    İyi soğan salatası nasıl yapılır?
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Relaks arkadaş relaks biz 2017 de neler çektik orada üstüne birde gece gündüz trollerde soyumuza sopumuza sövüp duruyorduz, en azından şimdi troll eksikliği var rahatız.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yahu bir karışman, guzel bir niza seyredelim!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sogan salatasina gectik, bir cacik olmaz buradan artik, atölyeye gideyim bari.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,755
    Ahanda soğuttunuz iste kına yakın, statik indikatörü bir tarafına montelerim denmeden, hadise bitti!
    Avcunu yalarsın....
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Kullanılan jargon bazı anlaşmazlıklar oluştursa da ema statik formülün dinamik değerler ürettiği bir göstergedir.
    Çok kere bu sözü söylemişimdir teknik analiz öğretme çabalarımda" dinamik bir sistemde statik yöntemler başarısızdır" diye. Kullandığım bu sözü görünce birkaç yazayım dedim. Trade hakkında önceki yazdıklarınıza da katılmamak mümkün değil. Örneğin; 4h zaman aralığı ile analiz yapılması konusunda söylediklerinizin bir çoğunu başka bir forumda çokça tekrar ettim.
    Pek rastlamadığım benim de kullandığım bu bilgilendirmeleri görünce aklın yolu bir dedim...
    Grafik paylaşmadınız sanırım şimdiye kadar, ağırlıklı risk ve/veya kasa yönetimi kullanıyorsunuz sanırım. Yaptığınız bir teknik analiz var ve paylaşırsanız sevinirim...
    dinamik gösterge oluşturmak demek , mesela Ateşan Aybars eski bir kitabında örneklerini göstermişti nasıl olduğunun yanlış hatırlamıyorsam... grafiklere bakarken / ağırlıklı bakma amacım , ne olmuş burada , ne olur ise ne yapayım.. spk , regülasyon yüzünden anlık iç piyasadaki hisse grafiklerini paylaşamam. Trade tarzımda risk ve / veya kasa yönetimi demeniz doğru... tarihsel süreçte maxdd ne olmuş veya ne olabilir diye bakınca %35 maxdd olduğunda matematik hesaplamalar ile varılan sonuç , anlık olarak taşınan riskin maksimum % 1 olması gerektiği , probabilty of ruin* denilen olaya yakalanma riskini ortadan kaldırdığı ... tabii bunları alt alta madde madde gibi sıralamak da olabilir ama birbirine bağlı örümcek ağı gibi düşünmek lazım bütün noktalar birbiri ile bağlı.... devamı gelecek... sorularınız varsa belki sormanız benim dedaha doğru izah etmeme vesile olabilir....
    * probabilty of ruin basit anlamı ile iflas riski ama trade parasını sıfırlamak demek değil... trade yapamaz hale gelmek demek ...
    bu profesyonel bir traderın bittiği andır... işlemcilikte en hayati öneme sahip kavramdır , istatistikten anlayanın gözlerini fal taşı gibi açmasına sebep olan bir kavramdır , trade yapan çoğu kimse de bilmez bile... onun için istatistik olmadan , ekonometri olmadan teknik analiz yapmak cıksss... ben grafiklere bakarım ama grafiğe bakmak demek teknik analiz yapmak demek mi ? ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu fiyat cok duser, cok yukaridan actiniz!
    Abi hemen piyasayı kırdın ya neyse pazarlıksız 50 bin diyeyim ben . Üstü pazarlık payıydı zaten .
    Daha Güneysu 'ya da komisyon vereceğiz.

Sayfa 690/1000 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •