Sayfa 692/1006 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    neeay

onları becerebilecek kafa var mı bende ?

onları zamanında bir büyüğümüz öğretti, kullanıp duruyom... yoksa matrikste çizgi çekmeyi bilmem

hele şu ''RSI üzerine RSI 14 e göre düzeltilmiş Mav 9''.. 100 sene uğraşayım, yapabilirsem ne oluyum
    Önce boş pencereye rsı aç son Mav seç açılan pencere periyod 9 22 renk her ikisi yeşil ilk oku tıkla orada rsı 14 var onu seç üssel çizgi ikinci yer kapanış basit çizgi sonra sağda bölge var ona rsı seç tamam de.

Bir de tablo var A diye tıklanana yer para girişi siz ona bakıyorsunuz ben hiç bakmam hiç önemi yok oradan kandırılmak kolay. DI +- göstergesini kimse kandıramaz. İşlemler fiktif mi yalan mı gerçek mi buradan anlaşılır.

O tablo zaten bizim için değil hakim güç için. Adam bakıyor hangi kurumlardaki kaç paralık işlemler kendisinin zaten biliyor gerisini ancak o çözümleyebilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan F-16 açıklaması geldi. Açıklamada "Türkiye'nin F-16 filosunun modernleştirilmesini destekliyoruz ancak kongrenin oynayacağı kilit bir rolü olduğunu da kabul ediyoruz" ifadeleri kullanıldı

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan F-16 açıklaması geldi. Açıklamada "Türkiye'nin F-16 filosunun modernleştirilmesini destekliyoruz ancak kongrenin oynayacağı kilit bir rolü olduğunu da kabul ediyoruz" ifadeleri kullanıldı
    Gene bir başka bahara tadında bir açıklama yapmışlar gibi geldi bana..
    Biz daha İsveç i onaylamadık. Meclisten geçti sadece.

4. SOSYAL Medyada okudum: Türkiye'nin iç borcu 6.7 trilyon ile Zirve tazeledi

Bu borcun kapanabilmesi için yapılabilecek tek bir şey var o da TL'yi devalüe etmek

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Gene bir başka bahara tadında bir açıklama yapmışlar gibi geldi bana..
    Biz daha İsveç i onaylamadık. Meclisten geçti sadece.
    aynen öyle.....Tayyip bitti yahu....yazık.....gerçi kim gelirse amerikancı oluyor illaki.....

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SOSYAL Medyada okudum: Türkiye'nin iç borcu 6.7 trilyon ile Zirve tazeledi

Bu borcun kapanabilmesi için yapılabilecek tek bir şey var o da TL'yi devalüe etmek
    bu yanlış...................
    Merkezi yönetim borç stoku 30 Kasım 2023 tarihi itibarıyla 6.573,2 milyar TL olarak gerçekleşmiştir. Borç stokunun 2.307,2 milyar TL tutarındaki kısmı Türk Lirası cinsi, 4.266 milyar TL tutarındaki kısmı döviz cinsi borçlardan oluşmaktadır.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

gece gece altının ırzına geçmişler.....gümüş ons tam tersi primli......

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SOSYAL Medyada okudum: Türkiye'nin iç borcu 6.7 trilyon ile Zirve tazeledi

oh ne ala memleket,

doları 100 tele'ye çek... alacaklılara al sana 6,7 trilyon tele

adam sana 220 milyar dolar borç vermiş...

sen diyorsun ki ''al sana 70 milyar dolar, borcum kalmadı...''

akşam akşam neşem nasıl yerine geldi ya

Sayfa 692/1006 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •