Sayfa 697/1001 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Acar da oldukça iyi farklı teminat uygulamıyor. vip 10000 de 1 .

2.  Alıntı Originally Posted by nungor Yazıyı Oku
    Dostlar Ata Yatırımda viop hesabım var, 2 katı teminat almaya başladı. Viop takasbank teminatlarını ek teminat uygulamadan veren aracı kurum var mı bildiğiniz. İyice rahatsızlık vermeye başladı bu durum.
    Tasiyacagim vadeli hisse poz.lar var bu sacmalik yuzunden tasiyamiyorum. Dere gecerken at degistiriyorlar

3. SON DAKİKA
    Rusya-Ukrayna gerilimi: Ortalık kan gölüne dönecek uyarısı geldi…
    Yüzlerce tank Harkov’a ilerliyor
    Sozcu.com.tr, Dünya
    Güncellenme
    23/02/2022
    Putin'in Ukrayna'nın doğusundaki Moskova yanlısı ayrılıkçı grupların oluşturduğu Donetsk Halk Cumhuriyeti ile Luhansk Halk Cumhuriyeti'ni resmi olarak tanıması ve askerleri bu bölgelere göndermesinin yarattığı kriz tırmanıyor. ABD Başkanı Biden'ın Putin'i uyardığı belirtilirken yaklaşık 100 savaş aracının Ukrayna'nın Harkov şehrine ilerlemesi endişeyi bir kat daha artırdı.
    https://www.sozcu.com.tr/2022/dunya/...r-6968692/amp/

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben yeni bi şey keşfettim, sabah endekis açılınca bakıyorum, tartıyorum, kokluyorum.
    Pala akşam pazarı ucuzluğu yapar mı yapmaz mı diye
    Yapar diye düşünürsem bi dene cetonumu sallıyorum makinaya
    Yok bugün akşam pazarı ucuzluğu yabmaz diye düşünürsem o gün eve elim boş gidiyorum.
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor abi, bunu öğrendim
    Hergün para dağıtıyorlar burda
    dayı naptın, yeterince kokladın mı endeksi
    napıyoz bugün, öğlen oldu ses çıkmadı senden hala

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    dayı naptın, yeterince kokladın mı endeksi
    napıyoz bugün, öğlen oldu ses çıkmadı senden hala
    Koku alamadım, heralde bugün eve elimiz boş gidicez

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. Munich RE: Kuzey Akım 2 sözleşmesi feshedildi
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. *Ukrayna/Danilov: Donetsk ve Luhansk bölgeleri dışındaki tüm Ukrayna topraklarında olağanüstü hal ilan edilecek
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

8. Ayhan başkan gece gündüz dua ediyordur. Ukrayna'da savaş çıksın da çıtır. Akınına uğrayalim. Abi öyle olursa herkes şeriata uygun 3 tane de Ukraynalı alır harem kurar. Yeşil gözlü sarışın çocuklar olur.

Sayfa 697/1001 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •