Sayfa 704/1001 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,625 - 5,632 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Herhangi ters bir işlem yapılmadıysa TCD artı gelmesi gerekir.
    Tkf de ters islem yapmadiysa artisi var gibi

2. Bugün yurtdışı piyasalar oldukça iyi.

Bist ise artik yabancisiz kurumsalsiz basibozuk bir sekilde yola devam ediyor.

Yabancı hisse yoğun fon takipçisi var mi ?

AFT ve AFS kapanışa 3 saat kala, mayis dağılımına göre sirasiyla %1,35 ve %1,5 yapmış durumda. Pmi verilerinin iyimserligiyle AFV fon cok daha iyi bir performans gösterdi bugün muhtemelen.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ulasss Yazıyı Oku
    herkese selam.. forumun sessiz takipçilerinden biri olarak eurobondlar hakkında bilgi edinmeye çalışıyorum da..
    Eurobond fonlarını seçerken de hangi ülkeye (ülkeyi olumsuz etkileyebilecek koşulların neler olduğuna) ve fonda ne uzunlukta yatırım yapıldığına dikkat etmem yeterli olacaktır sanırım değil mi? Sizin eurobond fonu seçerken dikkat ettiğiniz başka faktörler var mı?
    Alacağınız fonun içindeki tahvileri ihraç eden ülke yada şirketlerin risk derecesi önem kazanır.
    Gerçi TEFAS'ta çokta fazla seçenek yok eurobond fonları yönünden.
    Riski çok olan ARE
    Orta riskli DBH ve AKE
    Az riskli IPV ve diğer birkaçı

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Alacağınız fonun içindeki tahvileri ihraç eden ülke yada şirketlerin risk derecesi önem kazanır.
    Gerçi TEFAS'ta çokta fazla seçenek yok eurobond fonları yönünden.
    Riski çok olan ARE
    Orta riskli DBH ve AKE
    Az riskli IPV ve diğer birkaçı
    bende AKE ve YBE var... artık karşıma ne çıkacak 1 yıl sonra bilmiyorum...

5. Birçok borsa yorumcusunu takip ederim ama son 3 4 gündür hiçbirisi yeni yorum paylaşmıyor.galiba onlarda borsanın bu gidişatına şaşırdı ve teknik olarak söyleyecek bişey bulamıyor ve yükselişi anlamlandıram ıyorlar

6. Vakıfbank mobilden tefas fonu alım, satımı önerir misiniz? Sorun çıkıyor mu? Daha önce tüm işlemleri garanti bankasından yaptığım için bu konuda tecrübem yok.

7.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Vakıfbank mobilden tefas fonu alım, satımı önerir misiniz? Sorun çıkıyor mu? Daha önce tüm işlemleri garanti bankasından yaptığım için bu konuda tecrübem yok.
    Hiçbir sorun çıkmaz.ben ziraat vakıf ve teb le çalştım.vakıfbankla devam ediyorum.bazı bankalarda talimat iptali olmuyor ödneğin ziraat gibi.ama vakıfta iptal mümkün.örneğin 10 da satış emri verdiniz.aldığınız fonun saatine göre örneğin işlem saati 13.30 ise o zamana kadar fikir değiştirirsen iptal edebiliyorsun.

8.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Bugün yurtdışı piyasalar oldukça iyi.

Bist ise artik yabancisiz kurumsalsiz basibozuk bir sekilde yola devam ediyor.

Yabancı hisse yoğun fon takipçisi var mi ?

AFT ve AFS kapanışa 3 saat kala, mayis dağılımına göre sirasiyla %1,35 ve %1,5 yapmış durumda. Pmi verilerinin iyimserligiyle AFV fon cok daha iyi bir performans gösterdi bugün muhtemelen.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selam,

Ben YAY ve AFT sahibiyim.

Bu arada anlık olarak görebiliyor musunuz? Ben sabah saat 10 gibi öğrenebiliyorum. Varsa yolu bana da öğretir misiniz?

Teşekkürler.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 704/1001 İlkİlk ... 204604654694702703704705706714754804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •