Sayfa 705/1122 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1. Aylık 75k tl kemiksiz temettü gelirini bu forumda çoğu adam hayal bile kuramaz. Doktorlar 33 bin tl almak için isyan bayrağı açtılar (ki alamayacaklar bence)

2. Para her zaman yenir benim arkadaşın babası 92 yaşında ferrari lambo porş ile caddede her gün biriyle turluyor .

En son tesla da almıştı diye duydum

Eskiden duyduğum iki haneli ton altını vardı adamın .

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Para her zaman yenir benim arkadaşın babası 92 yaşında ferrari lambo porş ile caddede her gün biriyle turluyor .

En son tesla da almıştı diye duydum

Eskiden duyduğum iki haneli ton altını vardı adamın .
    Swap yapılacak adammış

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Aylık 75k tl kemiksiz temettü gelirini bu forumda çoğu adam hayal bile kuramaz. Doktorlar 33 bin tl almak için isyan bayrağı açtılar (ki alamayacaklar bence)

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Swap yapılacak adammış
    Oğluyla hiç yapılmaz ama çok mıhti biri

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    14 mu 1.4 mu??

14 ise temis para..

1.4 ise bi sey degil, omrunu harcadigina degmez yurtdisinda...

Syg,
    14 milyon TL dir o dolar olsa duramaz 😆😆😆..

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    14 mu 1.4 mu??

14 ise temis para..

1.4 ise bi sey degil, omrunu harcadigina degmez yurtdisinda...

Syg,
    14, tertemiz... hem de dalır...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    kkm'ci arkadaşlar bu kredi çekip kkm yapma konusundaki fikriniz nedir? yapanınız varmı? cihat çiçek diye bi yutuber var eleman yasa dışına çıkmadan çakallığın envai çeşidini öğretiyor: )tuhaf fikirler sokuyor insanın kafasına. hiçbirşey yapamazsanız kredi kartınızın asgarisini ödeyin kalanı lira dışındaki herşeye gömün diyor falan: ) %80 enflasyonda ödeyeceğiniz ayda %1,8 faiz gibilerden..
     Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Sayin forumdaslar bu dogru bir yaklasim mi ? Sizlerde kredi kartlarinizi boyle mi kullaniyorsunuz ? Kredi kartinin sadece asgari tutarini odemek kredi notunu olumsuz etkilemez mi ?

Cihat hoca videoda. Borclarimi enflasyona odetiyorum-ezdiriyorum demeye getiriyor. Kredi kartimin sadece asgari tutarini oduyorum aylik %1.80 faiz oraniyla borclaniyorum %70 (Tuik) enflasyon ortaminda diyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sMQCiM5sBe4
     Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Yani tam olarak ne soruyorsunuz anlamadım ama, Cihat hocanın hesabını bi özetleseydiniz keşke...

İlk bakışta 3 ayda denklem patlıyor zaten, kredi notu sonraki mesele..

Kaç ay ne harcıyor da, asgarisini ödeyerek, öteleyebildiği kadar öteliyormuş..

Patlamasaydı, bakardık enflasyonla gecikme faizi mukayeseli...

Asgari ödenmezse, %2,28 lik faiz devreye giriyormuş.

Kredi kartı asgari ödeme tutarı yükseltildi. Kullanılan kredi kartının oluşan borcunda son ödeme günü öncesinde ödenmesi gereken ücret olan kredi kartı asgari ödeme tutarı, limiti yirmi beş bin Türk Lirasının altında olan kredi kartları için asgari ödeme tutarının dönem borcunun yüzde yirmisi; limiti yirmi beş bin Türk Lirasının üstünde olan kredi kartları için asgari ödeme tutarının dönem borcunun yüzde kırkı olarak belirlendi.

Kredi kartı borcunun asgari ödeme tutarı hesaplanır. Ödenen borç tutarı, asgari ödeme tutarından çıkartılır. Asgari ödeme tutarının altında bir ödeme yapılmışsa, ödenmeyen kısma %2,28 gecikme faizi uygulanır. Asgari ödeme tutarının dışında kalan dönem borcuna %1,98 akdi faiz oranı uygulanır.

13 Haziran tarihinde benimde aklima takilmisti. Dolar basliginda Sn. Achiles cevaplamisti. Sagolsun.

Sayfa 705/1122 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •