Sayfa 707/852 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Sayin arkadaslar anel telekom ve kipa ayni dertten muzderipiz ortak hareket edelim.ayrilma hakki ni duzeltcezzz.herkes bu guruba gelsin.muhakkak

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaslar tekrar tekrar ayrilma hakkindan dolayi magdur olmus bir vatandas olarak 2 yillik tecrubeye dayanarak uyariyorum.bakin dogan yayin holdingin durumunu arastirin.o zaman feto cetesi vardi.ayni durum feryat figan ettiler ama malesef hepsi cok magdur oldu.spk onayladi.bizler anel telekomcular olarak 2 yildir direniyoz.mucadelemizi takip.ederseniz anlarsiniz.sizin bu durumunuza cok uzuldum ancak birlik olursak bu ayrilma mevzustini degistirebiliriz.cunku borsadan cikmalarda yatirimcilar mevzuati degistirdi.simdi anel telekomcularin face gurubu bu burda birleselim.gerekli kurumlara basvuralim.https://www.facebook.com/groups/1835...5382338016935/

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Akadaşlar yarınki genel kurulda sağlam durun .gerekirse mahkemelik olacağımızı söyleyin.birde gelemeyenler nereden takip edebilir

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bu seref yoksunlari kristaldede cok magdur etti insanlari 4.20 den aldik 170 lerde kagit belki yyapida yuzumuz guler dedik tam bir suzme cikti son bi hevesle kipa aldim aldigim fiyati bi daha goremedim vay amk bu ne hirsizlikmis arkadas disimden tirnagimdan arttirdigimi bunlara sumduk sokuyum bole ise kisaca suan 25 bin zararla aval aval bakiyom kipadan lanet gelsin her yere sikayet yazdik ama sonuc ne olacak isallah herkes zararsiz cikar

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Lâ tahzen innallâhe meanâ

üzülme, Allah bizimledir.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. yapılacak tek iş fesih davası genel kurul onların üsütünlügü ile geçer .zaten bu durumda birleşmek için yukardan mal dökmüşlerdir .birleşin verin avukata ama kipanın neyi var neyi yok bilmek lazım sermaye artıdamı eksidemi

7.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    yapılacak tek iş fesih davası genel kurul onların üsütünlügü ile geçer .zaten bu durumda birleşmek için yukardan mal dökmüşlerdir .birleşin verin avukata ama kipanın neyi var neyi yok bilmek lazım sermaye artıdamı eksidemi
    Sanki migros kipa ile birleşmemek için dümen yapıyor spka ya gönderilen birleşme raporunu işi bilen abiler yorumluyor bilerek yanlış gönderilmiş değerlendirme raporu diyorlar bu gün zaten tahta kendini gösterdi 1.90 da GAP vardı kapattı raporuda düşürmek için kullandı sonra ky dan bütün malı aldılar şimdi 3.65 de bir GAP daha var. Bakalım kapatacak mı orayı

Sayfa 707/852 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •