Sayfa 712/1032 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahaha. Hemen kucagina birakirlar, sonra da tahtayi 3 sene ayni fiyata sabitlerlerdi satip cikana kadar. O yuzden 30 hisselerindeyiz ya.
    yok hocam neyi bırakacaklar daha hisse zaten ölmüş fiyata bırakacaklarsa bedava mal sahibi olunur.

TRENDHOUND 10 liradan beri bekliyorsunuz halkbankta kaç ay oldu küllüm zarar. gelin halkbank gyo ya onada bi 10 milyon ayırın kağıdı 65 kuruştan 1.5 2 liraya taşıyın. hem kazanın hem kazanırın defter değeri 0.29 kanser olduk. maliyetimiz oldu 1 lira yahu.

2. %4 düşüş nedir yahu. Sıkıntısı ne anlamadım ki endeks kağıdı kağıdı diyoruz ama sadece düşerken endeks kağıdı bu

Yok sagol proleter. "Anasina bak, kizini al" demisler atalarimiz. Anasina, babasina, sulalesine baktim, hosuma gitmedi ki kiziyla ilgileneyim.

4. Püh sana günün en düşüğünden kapadı. Yarın düşüşe devam o zaman. Allahın belası

Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    %4 düşüş nedir yahu. Sıkıntısı ne anlamadım ki endeks kağıdı kağıdı diyoruz ama sadece düşerken endeks kağıdı bu
    Dun de vereceklerdi de, Doce gercek aliciymis anlasilan. Onu mallamak icin yukarda tuttular. MrSun'in dedigi gibi, bugun kaldigi yerden devam.

Papaz da yalan oldu.

6. Muhtemelen bilanço çok kötü gelecek ya da olumsuz bir haber var, yine önceden haber aldılar... Başka bir izahı yok bunun. Tüm varsayımlar hikaye malesef, alttan topluyorlar kağıdı basıyorlar spek mpek hepsi yalan. Sadece ky psikolojisi ve büyük montanlı işlem yapanların akıl sır erdiremediğimiz işlemleri. Sistem robotların elinde iken saniyenin 100 binde biri ile işlemler yapılıyorken mızıldanmak hikaye, hepimize geçmiş olsun.

7. Yazık..
    İşin kötüsü papaz davası zamanında 6.6-7.6 aralığında çok maliyetlenen oldu. Bunlar şimdi aldığına hep pişman olmuştur ve tekrar oralara geldiğinde satıp kaçmanın peşindedir. Bu aralığı geçmek için çok güçlü alıcılar lazım. Ya da bunlar da lanet okuyup malları zararına altlardan dökecekler, o zamana kadar da yine sürüneceğiz.
    Ben hala 6.5 altına gitmez eski diplerine yaklaşmaz diye iyimserim, yedi lira altından toplamaya devam..

8. Tek kelime,ASSALIKCA bir hareketti bugun.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 712/1032 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •