Sayfa 715/1230 İlkİlk ... 2156156657057137147157167177257658151215 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Şubat ayında, ayın başında yaşanan kazaya rağmen yolcu sayısı geçen yıla göre %7,9 artmış...artış özellikle yurt dışı uçuşlardan geliyor.

Bu karmaşada kimsenin buna bakacağı yok tabi, ben dün de alımlara devam ettim...ama 30 tl ye kadar dayanırım...sonrasına, genel piyasa şartlarına bakıp karar veririm. Stop mu olurum, yoksa barana kadar bekler miyim bakarız
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Günaydın sn .cautionary

Ufaktan tüpraşa giresim var ama nakti sağlıklı kullanmak istiyorum,şimdilik 1 kontrat tüpraş girip aydan aya taşımak mantıklı olur mu?

YTD

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Şubat ayında, ayın başında yaşanan kazaya rağmen yolcu sayısı geçen yıla göre %7,9 artmış...artış özellikle yurt dışı uçuşlardan geliyor.

Bu karmaşada kimsenin buna bakacağı yok tabi, ben dün de alımlara devam ettim...ama 30 tl ye kadar dayanırım...sonrasına, genel piyasa şartlarına bakıp karar veririm. Stop mu olurum, yoksa barana kadar bekler miyim bakarız
    Ben sembolik düzeye indirdim. Yapacak bir şey yok. Mutlaka geri dönüşte fırsat verecektir.
    İş süreci doğru, maliyet tarafında esnek yapısı mevcut, bu karmaşa sırasında sabiha gökçendeki diğer pistte biterse 2021’de güzel günler görebiliriz.
    Şu anda elimizdeki krizin bitmesine ve ardından piyasadaki şirketler üzerindeki artçı sarsıntılarına dikkat edeceğiz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben sembolik düzeye indirdim. Yapacak bir şey yok. Mutlaka geri dönüşte fırsat verecektir.
    İş süreci doğru, maliyet tarafında esnek yapısı mevcut, bu karmaşa sırasında sabiha gökçendeki diğer pistte biterse 2021’de güzel günler görebiliriz.
    Şu anda elimizdeki krizin bitmesine ve ardından piyasadaki şirketler üzerindeki artçı sarsıntılarına dikkat edeceğiz.

Detay bir Pegasus analizi yazarım, ama koşup millet fazla fazla alır, sonra düşer, vebal alırım diye korkuyorum şu kadarını söyliyeyim, Pegasus gerek kazalar gerekse virüsten çok etkilendi...eğer bu badire 1-2 ay içinde tüm dünya piyasalarında atlatılacaksa...çok daha sağlam ve karlı bir şirket olarak çıkacaktır. Zaten şu anki durumdan daha kötüsü, hava ulaşımının son bulması..,ya da insanların toplu ulaşımının sıfırlanması ve bu şirketlerin batması olur.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. ‪Avrupa’dan İlk güzel haberler geliyor, Almanya: toplam 2750 aktif vaka varken, bugün 5 yeni vaka açıklandı...İspanya: toplam 3148 vaka varken, bugün 2 yeni vaka açıklandı. Borsalar vs açılan para musluklarına değil, esas buna tepki veriyor bence.‬

Eğer salgın kontrol altına alınıyor hissi oluşursa dünya borsaları güçlü tepki verir, üstelik elde mb lerin pompaladığı büyük bir likidite olmuş olacak.

Döndük ellam
    Pegi yukarı devre kesti devre kesici 30 dakika ...
    Maks +10 olacak.

Borsa kaç gündür darbe üstüne darbe aldı tepki geleceği zaman -+10 getirdiler

Xtum -%1
    XU30 +%2.83

xtumden farklı bir ayrışma olsun
    E bi zahmet artık de mi,

Bu virüs atlatılırsa
    Merkeli unutmayacam.
    Yüzde 60 ila 70...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Detay bir Pegasus analizi yazarım, ama koşup millet fazla fazla alır, sonra düşer, vebal alırım diye korkuyorum şu kadarını söyliyeyim, Pegasus gerek kazalar gerekse virüsten çok etkilendi...eğer bu badire 1-2 ay içinde tüm dünya piyasalarında atlatılacaksa...çok daha sağlam ve karlı bir şirket olarak çıkacaktır. Zaten şu anki durumdan daha kötüsü, hava ulaşımının son bulması..,ya da insanların toplu ulaşımının sıfırlanması ve bu şirketlerin batması olur.
    Aslında deyim yerinde ise restart etti. Yükselişin başladığı noktalara yakınız. Beni dün rahatsız eden şirketlerin toplantıların video konferansa çevirmeye başlaması ve devletin kamu personeline koyduğu yurtdışı çıkış yasağıydı. Umarım güneşle beraber her şey aydınlanır

O egeli ben değilim

Sayfa 715/1230 İlkİlk ... 2156156657057137147157167177257658151215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •