Sayfa 717/1032 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by MUHA Yazıyı Oku
    ...Meri linc ediyor tahtayı sat al sat al maliyet 6.97 satış ortalaması ile gidiyor
    Merrill topun ağzında, onların bağlı bulunduğu Bank Of America'nın gelirleri bayağı düşmüş durumda ve günah keçisi olarak Merrill liste başı şu anda
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    Püh sana günün en düşüğünden kapadı. Yarın düşüşe devam o zaman...
    hiç belli olmaz, tahtada oyunlar dönüyor
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

5,86- 7,80 yükselişinin 0,618 geri alışı yapıldı
    güneşli günler gelecekse öncelikle düşüş daha fazla derinleşmeden düşen kırmızı trendini yukarı kırması gerek
    bakalım neler olacak

Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır

Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Vallaha bu hissede 1 seneden fazla gecirdikten sonra ve surekli dustugunu gordukten sonra Bu hisseden birsey olmayacakmis hissi olustuyor insanda. yani simdi 5.75 e dusse se de sasmam. ki eskisi kadar uzulmem de. Bu arada bence OFAC karari aciklansa sanki cok etki etmeyecekmis gibi bir hissi var. Bu arada bence en az bunun kadar performansi kotu olan baska bir banka daha da var. Yapi KREDI
    ZTE ornegini vermistim. Aciklaninca pek oyle fazla etkisi olmamis. Asil cikisi hisse 6 ay sonar super bir bilanco aciklayinca gerceklestirmis.

Papaz yalanmis. OFAC da yalan demek. Baska giren kaziklar var artik.

-2.41% Dow
    -3.09% S&P
    -4.43% Nasdaq

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    evet, 7 Ağustos 2017'den bu yana short ağırlıklı çalışanlar güzel kazandılar ancak her trendin ömrü sınırlıdır, eh 15 ay da trend değişimi için yeterli uzunlukta bir süreçtir bana göre
    Senelerce surundureni var. Banka hisselerinin yukselisi ekonominin gidisatina bagli iken bu ay hesaplamana aklim ermiyor benim Trend.

Ustune bir de beklenilen sekilde ABD yikilmaya basladi.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    ZTE ornegini vermistim. Aciklaninca pek oyle fazla etkisi olmamis. Asil cikisi hisse 6 ay sonar super bir bilanco aciklayinca gerceklestirmis.

Papaz yalanmis. OFAC da yalan demek. Baska giren kaziklar var artik.

-2.41% Dow
    -3.09% S&P
    -4.43% Nasdaq
    Papaz hatta Hakan Atillanin geri gelisi suni saman alevi tarsi yukselislere sebep olur ama, OFAC bence oyle degil.. Millet malin cok ucuzladigini goruyor ama sirf OFAC vesveselerinden dolayi kagida giremiyor - en azindan bu olumsuzluk kalkar ve Halkbank icin risk istahi artmis olur....

7. Bu arada bugunku dusus net ordino satisiydi - benzer satisi Ereglide de gorduk.. Global bir fon Turkiye dahil heryerden mal cikmak istemis olabilir - vade sonu pozisyon ayarlamalari sebebiyle olabilir vs vs...

Her halukarda malesef tecavuz devam ediyor Banka Yonetimi devlet de seyrediyor...

8.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    HALKBANK, MAKEDONYA HENTBOL FEDERASYONUNUN RESMI SPONSORU OLDU - BASIN ACIKLAMASI

Tüm kuşları tuttuk bir leylek kaldı...

Yapacağınız işi, yöneteceğiniz bankayı...
    Ahahhahahah.... Hakkaten agzina saglik

Sayfa 717/1032 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •