Sayfa 718/838 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 6703 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    Citi o kadar mal aldı hiç biri desteğe gelmiyor gerçekten çok ilginç bir durum yaşıyoruz..

Ya biri mala çok yüklendi tahtaci öldürüyor şuan birini.. ya da hepsi aynı kişiler..

Citi den mal aldıralim sonra çakariz millete kafası mı.. yazık ya neler yazicam da yazıklar olsun
    Gerçekten enteresan noktalar hocam. 2 hafta önce herkes beklentileri yazıp ne kadar potansiyelli olduğunu söylerken şimdi ne illet bi şirket olduğundan bahsediyolar. Ben takastan anlamıyorum çok bakmıyorumda ama ağırlıklı satış yapanın tek kurum olması nasıl yorumlamak lazım acaba?

2. Hadi bilanço iyi geldi diyelim ne olacak? En iyi ihtimal bir tavan yapar onu da sonra geri alır. Ayrıca tam seçimmarifesine denk getirdiler. Yükselecek idiyse bile izin verecekleriini samıyorum bu ortamda. Açıkçası durum vahim işimiz zor dostlar.

3. seçim sonrasını bekleyin zaten vermediyseniz yazık burdan mal verililmez...Şirket çok degerli hepimizin moreli bozuk ama muhakkak topluyacaktır...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Hadi bilanço iyi geldi diyelim ne olacak? En iyi ihtimal bir tavan yapar onu da sonra geri alır. Ayrıca tam seçimmarifesine denk getirdiler. Yükselecek idiyse bile izin verecekleriini samıyorum bu ortamda. Açıkçası durum vahim işimiz zor dostlar.
    Öyle deme hocam bilanço herşey, şimdi değilse 1 ay sonra. Kilit nokta bence bilanço umarım hepimiz için tşşklı bir bilanço gelmesini diliyorum

5. Behiç dede geliyoruz diyor gümbür gümbü
    r
    Değerli Yatırımcılarımız, Değerli Takipçilerim merhabalar; 2023 yılı başından itibaren, bildirimini yapmış olduğumuz yaklaşık 6,2 milyar TL’lik işlere ve projelere yenilerini eklemek için 1.500’e yakın çalışanımızla faaliyetlerimize tüm gücümüzle devam etmekteyiz.
    Yurtiçi ve yurtdışında farklı lokasyonlarda bulunan 70’e varan şantiyemizde, deneyimli mühendis ve uzman kadromuzla taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve hızlı bir şekilde tamamlamak için çalışıyoruz.
    Sponsorluğunu üstlenmiş olduğumuz ulusal ve uluslararası fuarlarda, portföyümüze yeni müşteriler eklemekte, eski müşterilerimizle ilişkilerimizi güçlendirmekte ve global bir marka olarak tanınırlığımızı artırmaktayız.
    Yaptığımız işbirlikleri ve projelerle referanslarımıza Türkiye’nin ve Dünya’nın sektöründe lider firmalarını eklemekteyiz.
    Sizlerden aldığımız güçle yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Türkiye’de üretimini devam ettirmekte olduğumuz solar panel fabrikamızın yıl sonuna kadar 2,5 GW kapasiteye ulaşması için yapım çalışmalarını ve Almanya’daki 1 GW’lık solar panel fabrikasının fizibilite çalışmalarını sürdürmekteyiz. Halka arz gelirlerimizle dağıtım trafosu üretim kapasitemizin yıllık 15.000 – 20.000 adede çıkarılması, ürün çeşitliliğinin artırılması, Türkiye’deki en son teknolojiye sahip ikinci akredite yüksek gerilim laboratuvarının tesis edilmesi, pazarın ihtiyacı olan Sunjunior ürünümüzün seri üretim altyapısının hazırlanması için makine ve ekipman yatırımları ve ek istihdam sağlanması devam etmektedir. Dağıtım şebekelerinin kritik bileşenlerinden olan akım ve gerilim trafosu üretimine başlanmış, üretim adedinin yıllık 20.000 adet olacak şekilde gerekli aksiyonlar alınmıştır. Başta kendi ihtiyacımız olmak üzere piyasada temininde güçlük çekilen bu bileşende diğer üreticilere tedarikçi olunacaktır. Türkiye’de ilk defa tasarım ve telif hakları firmamıza ait olan 170 kV – 420 kV pantograf tipi ayırıcılar farklı güçlerde ve bu alanda dünyanın en önemli bağımsız test laboratuvarı olan KEMA’da tip testleri yapılarak bu yılın 3. Çeyreğinde sertifikalanmış olacaktır. Solar panel ve Sunjunior ürün gamımızın Kuzey Amerika ülkelerine ihracatı için gerekli sertifikasyon süreçleri tamamlanmış ve UL sertifikasyonu için çalışmalar devam etmektedir. Şirketimize sürdürülebilir gelir sağlamak için hem yurtiçi hem de yurtdışı ESCO ve PPA projelerimizde önemli mesafeler katettik. Kesinleşmeleriyle beraber değerli Yatırımcılarımızla paylaşacağız.

Sonuç olarak ArGe, üretim, projelendirme, tedarik, satış, taahhüt, yap-işlet-devret gibi geniş yelpazede gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarlarda yoğun mesai harcamaktayız. İrademiz ve kontrolümüz dışında gerçekleşen makro ekonomik gelişmeler birçok yatırım gereci gibi hissemizin fiyatını da etkilemektedir. Ancak gerek belirli bir tutarın üzerindeki yeni iş ilişkisi KAP’ları ve gerek belirli tutarın altındaki ancak hacimli satışlarımız artan bir ivmeyle devam etmektedir. Bu durum objektif bakış açısıyla bilançolarımızda da görülebilir. Siz değerli Yatırımcılarımızdan, uluslararası markalaşma çalışmaları artan bir ivmeyle devam eden firmamıza olan desteğinizin devam etmesini rica ediyoruz. Bu süreçte tüm gücümüzü başarmaya verdiğimizden emin olun. Enerjiye ihtiyaç olan her yerde biz varız ve olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin en önde gelen üniversitelerinde eğitimlerini elektrik ve enerji üzerine almış, yıllardır edindiği sektörel deneyimlerini harmanlayarak yeni jenerasyonu şirkete entegre etmiş yöneticiler olarak, alanında uzman kadromuzla yerel ve global gelişmeleri yakından takip ediyor, rakiplerimizden önce aksiyon alıyoruz.
    Bu vesileyle bugüne kadar gerçekleşen halka arzlarda, 2 milyon bireysel yatırımcı sınırını geçen ilk firma olmanın ve GESAN olarak 2022 yılında piyasa değeri en çok yükselen firma olma gururunu bizlere yaşattığınız için tekrar teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Muhittin Behiç HARMANLI

6. Artık dönmesi lazım burdan

7. Esip, gürlemiş Harmanlı.
    Birde yağsa....

8.  Alıntı Originally Posted by rcan Yazıyı Oku
    Esip, gürlemiş Harmanlı.
    Birde yağsa....
    Adam guveniyo varmı diyo böyle başka beklentili şirket yada kaç tane var borsada varsa geçin diyor benim mal burda...

Sayfa 718/838 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •