Sayfa 727/1001 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    XAUUSD düşerken bir kilo daha alayım anasına satayım. dursun köşede lazım olur
    fiyatınıda tam olarak yazayımda hile olmasın 1912.54
    kazmayı küreği kaptık geldik ama bugün pek fazla bi numara olmadı. hele biraz daha kazalım bakalım görmemişin bir oğlu olmuş çekmiş çükünü koparmış derler, benimkiside öyle bir şey oluyor farkındayım ama, spor olsun işte
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2.  Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    166950 den sortladim beni bilen bilir ne zaman sortlasam o gün 3000 puan yukarı çıkıyor. Bakalim yine mi 3000 puan çıkacak.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...20#post5061520

Sayın Asal31

Bir matematikçi ve candlesticker olarak,sizi büyük bir zevkle takip ediyorum

Bir şey 1 kere olursa "Şans"tır, 2 kere olursa "Tesadüf"tür, 3 kere olursa "İstikrar"dır

Ve...

"Bir şeyin bir defa olması ikinci kez olacağı anlamına gelmez, ama iki kez olmuşsa üçüncü kez mutlaka olacaktır."

Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Rica ederim keyfinize bakın. Elbet bizde bir gün güleriz. ������

https://www.hisse.net/topluluk/showt...38#post5064738

Böylesine müthiş bir bilgi ve zekanın yanında da bu tevazu ve nezaketin eşlik etmesi doğal bir sayı ooh pardon doğal bir davranış ..hep gülmeniz dileğiyle..

Saygılar,sevgiler
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Kadir bey;endeks 83.000 de iken östadlar bu fragman diyodu.Bak yok oldula fragmancılar,ytd
    Valla fragmancıları bilmem ama xu030 için şuan gelinen nokta aşılması kolay bir yer değil gibi duruyor, tepelerde longcular diplerde ayılar zafer naraları atar.. hayırlısı olsun bakalım hep beraber göreceğiz sonucu

4. ben 4 yil aradan sonra islemi short yonlu actim 1680 lerin hatrina . ama 1695 den de stop oldum
    saatlikler sat demedigi muddetcede pozisyon acmam artik.. cok seyler degismis bistek de
    su gunlerde izsurenli longlar daha avantajli
    kisa vadeli grafiklerde donus emaresi olmadan ha surdan ha burdan doner diye short acan israrci olan ayularin nesli - bakiyeler ile kurur
     Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    ayilarin nesli kurudu 120 den bu yana ayi kaldiysa tebrik etmek lazim...bu ayilar subattan once zor gelirler..son gaz ralliye devam duzelt duzelt yukari devam
    ....

5. Kıssadan Hisse
    Hoca, bir gün kırlardan topladığı çalı çırpıyı eşeğine yükleyip evine götürürken:
    "Acaba, yaş çırpı da kurusu gibi yanar mı?" diye düşünür ve şeytana uyarak çakmağını çakar ve alevi çalı çırpıya dokundurur. Aralarında kuruları da bulunan çalı çırpı hemen alev alır. Eşekte bir korku, bir telaş, huzursuzluktur başlar. Anıra anıra, çifte ata ata dörtnala koşmaya başlar. Hoca da arkasından olanca gücüyle bağırır:
    - Aklın varsa göle koş!

6. bir onceki mesajda dedigim gibi Cok sey degismis bistekde
    fazla degil 6-7 tane tahtayi ekranina sabitle biraz seyret bademgiller icin hicbir seyin imkansiz , zor olmadigini gorursun onumuzdeki hafta 1800 u gorse bu benim icin sasirtici olmaz . elbet bir yerden sonra duzeltme yapacak ama o duzelmeyi ac kapa ile arayan shortcu bile batar bu piyasada

Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    Valla fragmancıları bilmem ama xu030 için şuan gelinen nokta aşılması kolay bir yer değil gibi duruyor, tepelerde longcular diplerde ayılar zafer naraları atar.. hayırlısı olsun bakalım hep beraber göreceğiz sonucu
    ....

7.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    Aylık ta 5 günlük ortalaması kabaca 1500 lerde sonuçta hemen hemen
    her ay o ortalamayı ziyaret etmiş,herşey bu yükselişte farklı görünüyordu
    eder etmez artık bilinmez ama fark çok fazla.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

vadeli taraf shortcu varant taraf shortcu opsiyon shortcu palanin yerinde siz olsaniz ne yaparsiniz adam hakli mazot bol oldukca veriyor atesi 4 yildir kesintisiz dusen bi endeks var dolar ve gram.altina gore bu kadar yatirimci gelmis...en dandik hisseler bile dusme dusmuyoraz iniyor cogu bellemiz bi ucgen aha kirildi al tekrar tavan mali satan asil sahipleri bile saskinlikla izliyorlar bu nasil istir diye

Sayfa 727/1001 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •