Sayfa 729/1002 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Manavgat'ta 28 Temmuz'da başlayan orman yangınlarıyla ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında, ilçe merkezindeki yangını çıkaran 16 yaşındaki C.Y. tutuklandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    İsrail'in Lübnan sınırında yığınağı vardı. Şuan ek zırhlı birliklerini Lübnan sınırına sevk ediyorlar.

Açıklama tatbikat diye yapılmış.

Bakalım Hizbullah nasıl bir cevap verecek? İzliyoruz. Burada bir pandomino kopabilir.
    ayvagobeknuri ayvagobeknuri şu an forumda
    Gümüş Üye

İsrail şehirlerinde sirenler test edildi biraz önce.
    Bugün İsrail'de Şeyh Cerrah Mahallesi Davasında karar açıklanacaktı. Burası Yahudi yerleşimcilerin işgal ettiği bir mahalle. DİRENİŞ, mahalle sakinlerinin yerinden edilmesi kararı alınması durumunda, işgal altındaki şehirler ve tüm İsrail şehirlerini bombalayacağını açıkladı bugün.

Ve mahkeme kararının açıklanması ertelendi. İlginç bir şekilde Küdüs'te orman yangını çıktı ve hızla büyüdü. Çok acayip olaylar.

Ulusumun her bir ruhu direnişi kucaklıyor. ZAFER'den daha azına razı olmayacak. Aciz durumdaki Lübnan'a bakınız.

Boş lafı bırakalım.

ÜLKÜCÜLER GÖREVE...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Beklediğim seviyeler 8,30 du. Ülkede ucuz kalan tek şey dolar.
    Gayrimenkulünden otomobiline her şey roket olmuşken 3 yıldır neredeyse yerinde sayan ve enflasyona feci şekilde yenilen dolara Bakalım gelecek talep ne kadar güçlü olacak?

------

Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    Tebrikler...

4. https://www.youtube.com/watch?v=jG0fQ0xoMgY

way anam way neler dönmüş ya

Peter Schiff ile Jim Rİckards birbirlerini yemişler enflasyon tanımı üzerinden.

Bu JR zaten uzun zamandır canımı sıkıyordu enflasyon yok deflasyon var diye saçma sapan konuşarak. Manyak mıdır nedir...

5. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, ilçedeki yangınların ilk defa termik santrallerle yüz yüze geldiğini belirterek, durumu korku içerisinde takip ettiklerini söyledi.

6. Kılıçdaroğlu'nun hiç şansı yok, böcek gibi ezip geçecekler.

Yangının birinci günü uçak alım ihalesine çıktılar. 7.günde helikopterlere takılacak su tanklarını düşünmeye başladılar. Tomaların yangına karşı kullanılmasını Emre Kınay akıl etti.

Adam hala istifa etmiyor.

Veysel Eroğlu
    @VeyselEroglu
    ·
    24 Kas 2016
    @VeyselEroglu
    adlı kişiye yanıt olarak
    Orman yangınlarını önleme hususunda Afrika'ya, Balkanlara, Orta Asya'ya hizmet verebilecek durumdayız.
    Bunu falakaya yıkmak lazım.

Kemal Kılıçdaroğlu
    @kilicdarogluk
    · 31 Tem
    Erdoğan bir imzayla ormanlarda yapılaşma yetkisini Turizm Bakanına verdi. Her yer yandı kül oldu, derdi dağı taşı betonlaştırmak. Çok açık söylüyorum; tek bir tuğla dahi koymaya kalkarsanız, önce ekskavatörle beni çiğnemeniz gerekecek. Ormanlarımıza dokunamayacaksınız. Hadsizler!
    Bir de bu var. Kaç seçim kaybettiğini unuttum. THK'nun 1300 taşınmazı satılırken neredeydin? Boş konuşmaktan başka bir şey yok.

Bunu unutmuşum, önemli haber:

Yarın YAŞ toplanıyor.
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 03-08-2021 saat: 22:23.

Covid 19 salgınında son durum :

Vaka sayısı 25 bine yaklaştı vefat sayısında ciddi artış var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Birçok ülkede kendisini ‘şifacı’ olarak tanıtıp bazı hastaların ayaklarının altına sopayla vurarak ‘tedavi etmeye’ çalıştığı öne sürülen 'Mala Ali Kürdistani' olarak bilinen Iraklı Molla Ali Kalak isimli şarlatan, Türkiye'ye gelerek ofis açtı. Yaklaşık 50 kişinin ‘tedavi olmak’ için önünde beklediği ofis mühürlendi. Mala Ali Kürdistani ise aranıyor.

Para verip dayak yemek için sıraya girmiş yurdum insanı.

Sayfa 729/1002 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •