Sayfa 731/956 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    işlem sonucunda 600.bin tl kazanmış. 38kusur aalmış, 39 satmış 77 mılyon hacım yüzde 1 gibi bir rakam kazanmış...
    Sayfayı yenılemeden yorum yaptım. aşagı yukarı aynı rakamdan bahsedıyoruz.
    5m ruchanx4.55+15m
    15.3m x2.542
    adam karı bu cıkan sonuç işte. a1 güzel hacim yapmış...

2.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Hocam bu programı nasıl edinebiliriz ?

3. Spekk tarafından bakıldığında Rüçhan üstünlüğü olmadan hisse üstünlüğünüz olmaz. 40.milyon ruchan var.Sonunda 160 milyon Afyon E olacak.Su an yavrulu mal alıyorsunuz. Anasindan zarar edersiniz ancak sürüden zarar etmezsiniz. Birkac milyon Afyon hissesi toplayarak tahtayı elinizde tutamazsiniz.Zaten onu toplamak için fiyatında yukseltmeniz gerekir.Taktayi elde tutmakta zordur.Bundan önceki bedellide AfyonE bir ay işlem görmedi Ruchanlar 4.75 ten 31 TL oldu.Yorumlarda ..Öztürk ve Ankara grubu çok zarar etti diye yazıldı..

Yatırım Önerisi Değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Eğer a1 capital gerçekten kısa sürede 5 milyon adet üzeri rüçhan alıyorsa ve dahi yardımcı aracılardan da alımı varsa özellikle de kaynak oluşturmak için eskiyi satıyorsa (ki biliyor ki zaten bir süre sonra elindekiler 3 e katlanacak) rüçhan tahtasında istediği gibi at oynatabilir hale gelmiş yada gelmek üzeredir demektir.

bu durumda rüçhanları toplaya toplaya giderlerse önümüzdeki hafta ortasından itibaren rüçhanda 7-8-9- TL gibi muazzam rakamları gösterseler kim onları durdurabilir!? sanırım patron hariç hiçkimse! bir de şu var: Rüçhan 6 TL olsa satmayacak ky çok azdır.. Doğru değil mi

böyle bir fiyatlama yaparlarsa (olacak demiyorum) neyi amaçlayabilirler onu kestiremiyorum..7-8 TL gibi Yüksek fiyatlamalarda alıcı gelir mi kendin çal kendin oyna durumu mu olur?Yoksa ky üşüşür mü? Çünkü rüçhan da marj %50 eski de ise %10.. Şahsen spek grubunun yerinde olsam oyun alanı seç deseler rüçhanı seçerdim..Riski de yok. en kötü rüçhan tahtası kapandıktan sonra zaten eskiye dönüleceğini kaybedecek bişeyi olmadığını herkes biliyor..imkanlarım olursa neden kullanmayayım diyebilirler rüçhanı ele geçirirlerse..
    hayel kurmak mukemmel bir duygu, fakat gerçek dünyayı asla unutmayın.
    3 GÜNDÜR BİYERİMİ YIRTIYORUM. HESAPLAMAM YANLIŞ DEGİLSE RÜCHAN 105 TL YE KADAR ÇIKABİLİR 105 TL MÜKEMMEL BİR RAKAM !!!
    AFYONE DE MAKSİMUM 5.62 BUNLAR GERÇEK RAKAMLAR GÖRÜLEBİLECEK MAKSİMUM RAKAMLAR PEKİ SONUÇ NE OLACAK HİSSELER MAKSİMUM BU SEVIYELERI GÖRDÜGÜNÜ VARSAYARAK NE OLACAK
    HAYELLER YIKILIYORR GERÇEKLER SATIN ALINIYOR RUCHANA 105 TL VEREN KARDEŞİM 3 TL DAHA VERİP 108 TL 3 TANE AFYON HİSSESİ ALIYOR
    YANİ 38 TL YE AFYONE ALIYOR MÜKEMMELLLLLLL HARİKA
    AMA AFYONEDEKİ KARDEŞİM O HİSSEYE 5.62 TL ÖDEMİŞTİ :D
    RÜCHAN CILGINCA FIYATLANABİLİR İDDDAA ETMIYORUM AMA ELİNDE KALANA O FİYATLAMADA BADILCAN GİRMİŞCESİNE ACI BIRAKIR SAĞLIKLI OLAN ŞUANKI FIYATLAMADIR. ŞUANKİ FİYATLARDA DENGE VAR VE SAĞLIKLI FIYATLANMA VAR.
    DİPNOT: AFYON ESKİSİ GİBİ AZ HİSSEYE SAHİP DEĞİL. 2015 DE 1.000.000 LOT VARDI PİYASADA ŞİMDİ? 100.000.000

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Hocam bu programı nasıl edinebiliriz ?
    aRACI KURUMUNUZLA İRTİBATA GEÇİN HACİMİNİZ ÇOKSA ÜCRETSİZ ALABİLİRSİNİZ. FOREX,MATRİKS,İDEAL GİBİ SUNUCU VEREN SİRKETLER VAR. ÖZELLİGİNE GÖRE 175 TLDEN BAŞLIYOR OLMASI LAZIM

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Peki elindeki kâğıtları satarak aynı sayıda kâğıt alacak kadar rüçhan satın alan birinin planı ne olabilir?
    Yaklaşık 5.100.000 rüçhan almış. Bu rüçhanların her biri 3 paya denk geldiğine göre 5.100.000x3= 15.300.000 pay alabilir. Dikkat ederseniz E tahtasındaki sattığı kâğıt miktarıyla R tahtasındaki aldığı eşit.
    O hâlde amaç ne?
    Rüçhanını satanın eline para geçer. Rüçhan alandan para çıkar ve aldığı bu rüçhan satılmadıkça süreç sonuna kadar hiçbir değer taşımaz. Peki, bu adamların derdi ne?
    Not: A1'in elinde mal yok. Kimin malını sattığı T+2'de görülebilir ancak. Fakat biz onları inceleyip durumu anlayana kadar süreç bitecek.
    Daha önce bedelliye katılan biri olarak size yardımcı olayım arkadaşlar,

A1 bunu daha önce de birkaç kez yaptı.

bedelli sermaye artırımında kullanılmayan rüçhan kalmasın diye (yinede sembolik seviyede de olsa az bir miktar illaki kalacaktır) elinde olmayan e satıp r alıyor ve bunu kaydileştirdiğinde de hem maksat hasıl oluyor hemde açığa satış yapmamış ve T+2'ye de takılmamış oluyor..

it is the average of five people in the human environment..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Daha önce bedelliye katılan biri olarak size yardımcı olayım arkadaşlar,

A1 bunu daha önce de birkaç kez yaptı.

bedelli sermaye artırımında kullanılmayan rüçhan kalmasın diye elinde olmayan e satıp r alıyor ve bunu kaydileştirdiğinde de hem maksat hasıl oluyor hemde açığa satış yapmamış oluyor..

Hoş geldiniz, Hissede misin geçerken mi uğradınız?

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz, Hissede misin geçerken mi uğradınız?
    Hoşbulduk, şu an için izlemedeyim desem daha doğru olur,

bedelli öncesi son gün 5.97 civarı aldım ve aynı gün tavanı birkaç kez bozunca sattım..

arkadaşlara rüçhan ve A1 konusunda yardımcı olmak amacıyla yazdım, kolay gelsin..

Sayfa 731/956 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •