Sayfa 733/1001 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    mac bugün coştu...+2,03 ile neredeyse BİST’i katladı
    Banka hissseleri ağırlıklıdır büyük ihtimalle.

2.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Aft ve yay fonu bulunduran var mı.bunların getirisi yurtdışı borsaların getirisi ne göre mi belirleniyor.bir miktar almayı düşünüyırum.ikisinin de getiri şekli aynı mı farklı mı anlamadım.
    Bende aft var
    Çok sağlam amerikan teknoloji şirketlerine yatırım yapıyor. Nasd** endeksli denebilir. Hızlı çıkıp hızlı iniyor. Nerdeyse bist 100 'den daha riskli diyebilirim. En az bir yıl elde tutmak gerekebilir

3.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Aft ve yay fonu bulunduran var mı.bunların getirisi yurtdışı borsaların getirisi ne göre mi belirleniyor.bir miktar almayı düşünüyırum.ikisinin de getiri şekli aynı mı farklı mı anlamadım.

4. Ulen şu endeks azıcık bir kar satışı yese, biraz düzeltse, gevşese de hisse fon artırsak. Bir otursa , soluklansa yiğidim. Aldı başını gidiyor yav.

5.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Hocam maşallah devamli alim pozisyonundasiniz
    %100 aliş, %0 satis
    Saygilar.
    Arada bir satış ya yapıyorum, ama maalesef 6 aydır TCD’deki zararımı çıkartamadım, kanser etti beni maalesef

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    SUA da ilginçmiş, ilk kez baktım. Değişkenlerin içinden en temkinlisi gibi, corona da bile çok cüzi dayak yemiş. 10-15% hisse taşıyor. Portföyünde her şey var. Getirisi biraz aşağıda bahsettiğiniz diğer değişkenlere göre, ama ilginç bir istikrarı var. Defansif ve güçlü.
     Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Bende ppf yerine elimde tutuyorum. Özellikle mart ayındaki büyük düşüşten çok az etkilenmesi nedeniyle aldım.
    o kadar az etkilenmiş ki en sağlam değişkenlerden ve ppf yerine tercih edilebilir gibi gözüküyor

7.  Alıntı Originally Posted by oldskool Yazıyı Oku
    o kadar az etkilenmiş ki en sağlam değişkenlerden ve ppf yerine tercih edilebilir gibi gözüküyor

bu hangi site acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by astrafe Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu eurobond fonları en çok etkileyen değişken nedir...
    Eurobond fonlarını etkileyen 2 şey vardır.
    1-Hangi cins dövize bağlıysa onun kuru
    2-İçindeki tahvillerin 2.el piyasasındaki değer artış yada azalışı.

Eorobond fonları tek tip olmadığı için Türkiye CDS'i hepsini ilgilendirmez.Türk tahvili içerenleri ilgilendirir.

Sayfa 733/1001 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •