Sayfa 735/1001 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Dingonun ahırı işte

daha önce de yazdım. biraz tekrar olacak.

piyasa çok gitti ama hala çok fazla fırsat var. ben olsam:

1- kirada oturuyorsam mutlaka kredi çeker ev sahibi olurdum. belki de yıllarca bu kadar düşük oranlar görülemeyecek.

2- büyük grupların temettü veren bir hissesini de belli oranda krediye oranla hedge olarak alırdım. misal 500 bin kredi karşılığı, 50-100 bin tl'lik hisse. misal OYAKC hala gitmedi. çok değerli bir hisse. mal toplu. oyak kodamanlarının çok fazla lotu var tahtada. şişe yurtdışı operasyonlarına başlarken sürünüyordu. bu da cimporu aldığından beri sürünüyor. sorununu bilmiyoruz ama sorunu mecbur çözecekler. oyaka burdan sağlam kaynak akıyor. hele siyasi değişim fiyatlanıyorsa bu heriflerin önünü çok açarlar.

ev kredisinin kalan parası 3-4 yıla çok rahat çıkabilir. sadece o kadar yıl ödeme ve ufak bir hisse portföyü ile ev sahibi olunur. sonuçta ödeme miktarı sabit. hatta para o kadar değersiz kalır ki hisse durur, kredi ödemeye devam edilir.

ille o olması gerekmiyor. genel mantığımı anlatıyorum.

yatırım danışmanınıza falan başka hisse de sorarsınız. hisse pazarlıyor falan da düşünmeyin. 1 tane bile art niyetli paylaşımım olmadı, olamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,806
    Her gün 10.000 puanımız var.Terste kalan batıyor.Doğru yönde olan ihya oluyor.

-Yabancı payı (takas) azalıyor. kanımca belli noktadan sonra yabancı satışı kendini gösterir.

MBye göre en son hafta -162 ml. dolar satış vardı..eğer geçen hafta da satış varsa çok dikkat etmek lazım.

şu anda ,eller havada modu var.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. 0,50 kuruşun maliyeti 1,00 tl olmuş...

0,50 kuruş basmak için 1 liralık para harcıyorlar...

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    zıvanadan çıktı...mantık falan kalmadı artık...resmen çılgınlık yaşanıyor...bu makasla LONG açmak acaip iş...bilemiyorum...vadeli 150-160 binlerdeyken iyiydik şimdi poz insanı çok tedirgin ediyor...eskiye dönelim mümkünse...ben sevmedim bu kadar yüksek fiyatlamaları...
    2023 Hedefi 500 bindi. Bir zamanlar öyle bir laf vardı.

Benim gübre, pgsus ve Toaso duruyor. Ama bunlar aşağıda kapattı sayılır.
    1500 adet Gübre
    400 adet toaso
    200 adet pgsus

iyi yerden kapatırsam süper olacak. Adamlar yarın borsayı memura devrebilir mi?

Banka vadeli ile farkı 90 bine çıkardı. Bugün birazını iyi yerden kapattım. Az karla 5 /5 oldu zarar oldu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6. 1.5$ ile açılan endeks Günü 1.5$ ile kapadı

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    9:30da market açıldı da etiketleri görmüş gibi şok var herkeste 1.5$endeq

En fazla neyini kaybedersin ? enflasyonun altında ezilirsin..

7. O biraz zor ex2000 abi, memur maaşını alır almaz yılanoğluna yatırıyor, risksiz kazanç yatırıma dönüştü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Her gün 10.000 puanımız var.Terste kalan batıyor.Doğru yönde olan ihya oluyor.

-Yabancı payı (takas) azalıyor. kanımca belli noktadan sonra yabancı satışı kendini gösterir.

MBye göre en son hafta -162 ml. dolar satış vardı..eğer geçen hafta da satış varsa çok dikkat etmek lazım.

şu anda ,eller havada modu var.
    Borsanın arkasında devlet var bence.
    Yabancıyı söküp atmak istiyor. İşte o zaman 500 bin endeks gerçekleşek.
    Faizde 1 ayda kazandığın parayı burda 1 günde veriyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 735/1001 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •