Sayfa 736/1030 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İflas ettim demek olmasa bile ben o yola girdim diyor. Kurtulup kurtulamayacağımızı zaman içinde göreceğiz diyor.
    Tam araftayım diyor.
    Ama evet istatistiki olarak konkordatodan kurtulan ve iflas etmeyen firma oranı düşük.

Pek ümitli olmasam da umarım bu istatistik değişir.
    Konkordato konusu ile ilgili bugün Posta gazetesinde Özlem Denizmen güzel bir rehber hazırlamış, süreci güzel özetlemiş incelemenizi tavsiye ederim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    Faiz arttırımıda fiyatlanıyor.

http://www.paraanaliz.com/2018/gunce...rabilir-26921/
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Benim papaz senaryosu bile hazır.Muhtemelen yarın 7-8 yıl gibi bi ceza verecekler,yattığı süre diyip serbest bırakacak.Ama göstermelik yurtdışı yasağı devam edecek.CIA de 2 güne adamı götürecek.....böylece herkesin isteği karşılanmış olacak. Biz 24 aydır dayak yiyen TL mevduatçı da dolar lobisine gireceğiz....

Yani kısaca win-win-win olacak....

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    İşin ilginci yarın rahip salınsa da salınmasada binlerce yeni dolarcı olacak yanlış mı düşünüyorum ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim hala nedense içimde salıverilmesi konusunda bir şüphe var. Sanki farklı bir yorum katılarak iyimser bir durum ortaya konulacak ve zaman kazanıp serbest bırakmayacaklar.

5. Önümüzde papazdan sonraki yeni kriz .Suudilerin elçiliğe giren adamı yok etmesi ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Benim papaz senaryosu bile hazır.Muhtemelen yarın 7-8 yıl gibi bi ceza verecekler, yattığı süre diyip serbest bırakacak. Ama göstermelik yurtdışı yasağı devam edecek.CIA de 2 güne adamı götürecek.....böylece herkesin isteği karşılanmış olacak. Biz 24 aydır dayak yiyen TL mevduatçı da dolar lobisine gireceğiz....
    Ben yazarken hangi ara yazdın bunları, fena bir senaryo değil.

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Aslında doğru olan da bence faiz arttırımı yapılması en az 300 BP bence arttırılmalı. Ama nedense yapılan açıklamalar yapılmayacakmış gibi bir hava yaratıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Önümüzde papazdan sonraki yeni kriz .Suudilerin elçiliğe giren adamı yok etmesi ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dünya suudilere öfke kustu bizim reisten çıt yok. zamanını bekliyor galiba eyyy suudiler siz kimsiniz ya diyecek.

Sayfa 736/1030 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •