Sayfa 749/1001 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by Dollar Yazıyı Oku
    Aslında bende size çok benzer gidiyorum fonlarda. Ama oranlar elbet düşecek. Merkez bankası fonlaması hakkında bugün gördüğüm bir yazıda 15.50-17.40 arası 15 milyar tl 1-3 ay vade ile piyasaya sürülmüş. Gecelik ise 18.25. Uğur Gürses yazmış twitterda.

Kısaca aslında görünenden fazla faiz indirimi var. Borçlanma araçları fonlarında durmak, az getirdiği günler olsa dahi, ekim ayına kadar mevduat ve ppfler üstü getiri verecek gibi. Ytd.
    Ustad ben durmam zarari gordumu kacarim
    Okt icin yarin son sansi verecegim
    Vk11 iyi gidiyor
    Okt yi satip tamamina vk11 yada tzt alabilirim
    Anlamadigim sekilde kamu bankalarinin borclanma fonu istikrarli gidiyor

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Değişken fon yöneticisi Eral beye iletiriz satıştaki T3'e bir çözüm bulur belki
    Şartmı ille T2 yada 3 olması?
    Malesef şart hisse var fonda hisse takası T+2'de gerçekleşiyor. Takası beklemezse fon kredi kullanması lazım. Onunda faizi var getiriyi düşürür.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad ben durmam zarari gordumu kacarim
    Okt icin yarin son sansi verecegim
    Vk11 iyi gidiyor
    Okt yi satip tamamina vk11 yada tzt alabilirim
    Anlamadigim sekilde kamu bankalarinin borclanma fonu istikrarli gidiyor
    Tzt eksi yazabiliyor. Girip çıkma günü doğru denk getiremezsek avanyajı kalmayabilir. Vk11 gibi kısa vadeli borçlanma araçları fonları bankaların en az getirili, otomatik ödeme hesapları gibi hesaplardaki para 3-5 değerlensin diye otomatik alınıp satılan tipte fonlar normalde. Şuan olan getirileri rüya gibi resmen. Garip

Alıntı Originally Posted by Dollar Yazıyı Oku
    Tzt eksi yazabiliyor. Girip çıkma günü doğru denk getiremezsek avanyajı kalmayabilir. Vk11 gibi kısa vadeli borçlanma araçları fonları bankaların en az getirili, otomatik ödeme hesapları gibi hesaplardaki para 3-5 değerlensin diye otomatik alınıp satılan tipte fonlar normalde. Şuan olan getirileri rüya gibi resmen. Garip
    Ustad garanti temkinliyi incelermisiniz gayet iyi gidiyor...ortalamasi 28lerde

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Malesef şart hisse var fonda hisse takası T+2'de gerçekleşiyor. Takası beklemezse fon kredi kullanması lazım. Onunda faizi var getiriyi düşürür.
    Bankaci
    Hep sizin yuzunuzden

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad garanti temkinliyi incelermisiniz gayet iyi gidiyor...ortalamasi 28lerde
    Denenebilir fakat t+2 satış olması ve riski nedeniyle çok fazla bir alımda yapmam gibi geliyor. Şuan ortalama 22-24 arası gidebilmek önceliğim.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Şimdi ben değişken fondan çıktığımda bana düşen pay kadar hissede mi satıyor fon acaba
    Yoksa hisse iyi getirecek hisse satmayalım çıkanın payını fondaki doları satıp ödeyelim yada repodan gelenle ödeyelim diyorlarmıdır acaba?
    O zaman fon için T2-3 sorunu olmaz

Ayrıca ne zamandır sorulmamış ben sorayım bari😄

PPF'ler de bileşik faiz oluyormu?
    ANL nerden alınıyor?😂

8. Kare portföy fonlarının yarın ki değerini akşamdan öğrenebileceğimiz bir yöntem var mı?

Sayfa 749/1001 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •