Sayfa 75/310 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 593 - 600 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,787
    Ali Koç ne zaman başkan olacak.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    2018'de genel kurulda adayım dedi bugün.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Belki seçilemeyecek

Ali Koç başkan adaylığını açıkladı

İlk konuşmacı olarak kürsüye gelen eski Asbaşkanlarımızdan Ali Koç, 2018 yılında yapılacak seçimli kongrede başkanlığa aday olacağını açıkladı. Ali Koç şunları söyledi:

"Genel kurulumuzun başkanlık divanı, sayın başkanı ve değerli üyeleri… Sayın Başkanımız ve yönetim kurulumuz, değerli denetim kurulu üyeleri, genel kurulumuzun muhterem üyeleri. Sayın basın mensupları… Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Öncelikle Çarşamba akşamı Şırnak Şenoba’da askeri helikopterin kazası sonucu kaybettiğimiz 13 şehidimiz için Allah’tan rahmet ailelerine sabır, milletimize baş sağlığı diliyorum. Acımız büyük ve çok taze. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Bu vatan uğruna şehit ve gazi olan herkesi minnet ve saygıyla anıyorum.

Saygıdeğer üyeler,

Öncelikle sizlerin huzurunuza bu değerli kupanın aydınlığı ile çıkmanın büyük gururunu yaşıyorum. Bize bu tarifsiz mutluluğu yaşatan herkesle ne kadar övünsek azdır. Ne kadar da ihtiyacımız varmış. Kulübümüzle gerçekleştirdiği örnek iş birlik sayesinde camiamızın bu muhteşem salona sahip olması ve de basketbolumuzun, Avrupa’nın en üst seviyesine taşınmasındaki katkılarından dolayı Sayın Murat Ülker’e ve Ülker grubuna bir Fenerbahçe taraftarı olarak özellikle teşekkür ediyorum.

Başkanımızın da ifade ettiği gibi bitme aşamasına gelen Doğuş sponsorluğunun da hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum ve şampiyonlukla taçlanan 3 yıllık Final Four başarımızın bu değerli iş birliği sayesinde kalıcı ve devamlı olacağına inancım tamdır. Ülkemiz adına, kendim adıma geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın adına; Koç Obradovic’e dünyanın en güzel takımı diye adlandırdığımız basketbol takımımıza ve tüm emekçilerine teşekkür ederim. Her şeyden önemlisi Fenerbahçemizi gerçek bir spor kulübü yapan sadece kulübümüze değil ülkemize futbol dışındaki branşların varlığını hatırlatan, Obradovic gibi eşi ve benzeri olmayan hocayı kulübümüze kazandırarak bu başarının esas mimarı olan Başkanımıza en içten teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Mücadeleyi hiç bırakmadığınız için en özel teşekkürü ve gururu siz hak ediyorsunuz. Kupamızla beraber ekip halinde Ata'mızın huzuruna çıkarak Anıtkabir defterine yazmış olduğunuz duygu ve düşüncelerinize baktığım zaman bir kez daha bu camianın mensubu olmaktan iftihar duydum. Teşekkür ederim.

Bu şampiyonluğumuz kadar Sayın Başkanın, yönetim kurulundaki arkadaşlarımın özellikle Ozan beyin ne kadar çalıştığını biliyorum. Emeklerinin karşılığını almasından dolayı da ayrıca mutluluk duyuyorum.

Gelecek sezon yine Başkanımızın liderliğinde tekrar Euroleague Şampiyonu olup, dördüncü yıldızı da formamıza takacağımıza inanıyorum ve her şeyden çok diliyorum. Tenkit etmek kolay ancak bu işlerin ne kadar zor olduğunu bizzat içinde bulunarak yaşadım. Bu hedefler doğrultusunda bizlere de çok görevler düşüyor. Bu doğrultuda camianın her bir ferdinin kenetlenmesini ve kendilerine düşen görevlerini yerine getirmesine davet ediyorum. Hepimiz aynı gemideyiz. Bunu lütfen unutmayalım.

Bu vesile ile şerefli tarihimizde bize bugüne kadar ulusal ve uluslararası başarılarıyla onurlandıran tüm branşlarımızın şube kaptanlarını, teknik ekiplerini, sporcularını, emeği geçen herkesi tebrik ve teşekkür ederim.

Ne yazık ki futbol takımımız bu önemli rekabet avantajından geçtiğimiz sezon yoksun kaldı. Malzemecisinden taraftarına basketbolda tesir edilen uyum ve neticesinde gelen başarı bizleri ne kadar mutlu ettiyse, gelecek için umutlandırdıysa, futbolda gelinen nokta bizleri o kadar üzmüştür. Tribünlerimiz hiç bu kadar boş olmamıştı. Maalesef bu durum sezon içindeki rakamlara da yansıdı. Bu sezon evimizde 1992-93 sezonundan beri en çok puan kaybettiğimiz sezon oldu. İç saha performansımızda 6. sıradayız. Buna mukabil Adanaspor’u yendiğimiz zaman deplasman performansımız ise Beşiktaş’la beraber 1. sırada olacağız. Genelde içeride kazanır, dışarıda puanları verirdik. Bu sene hocamızın da ifade ettiği gibi tribünlerin boş olmasında bu performansın katkısı vardır. Veriler Fenerbahçemizin iç saha avantajının veya diğer bir deyişle yıkılmaz kale imajının bu sene sarsıldığını gösteriyor. Bu tablonun sebeplerini ortaya koymak ve gelecek sezon için şimdiden hazırlamak gerektiğini düşünüyorum. Özellikle tribünlerde görmeye alışık olmadığımız bu üzücü durumu ülkemizin ekonomik durumuna bağlamak bence sağlıklı olmaz. Yönetim ile taraftarımız arasında iletişim aksaklıklarının bunun sebebi olduğunu düşünüyorum, üzülerek görüyorum. Bence taraftarımızın en büyük katkı ve arzusu; tribünlerde özgürce ve güvenle var olabileceklerini kombineleriyle, biletleriyle stada rahatça gelebileceklerini bilmektir.

Bu duygu ve düşünce içerisinde esas konuşma yapma sebebime gelmek istiyorum. Müsaadenizle 2018 Mayıs ayında yapılacak olan seçimli genel kurulumuzla ilgili birkaç konuya değinmek istiyorum. Hatırlayacağınız üzere 30 Mayıs 2015 yılında bu salonda yapılan seçimli genel kurulumuzda Başkanımız, önümüzdeki dönemler için kendi başkanlık konusundaki düşüncelerini ifade etmişti. Ben de yine aynı gün bu salonda sizlerin huzurunuzda, zamanı geldiğinde elimi taşın altına koymaya hazır olduğumu ifade etmiştim. Ben bugün yine aynı o noktadayım ve bu konudaki kararlılığımı siz kongre üyelerimizin huzurunda bir kez daha vurgulamanın doğru olduğunu düşündüğüm için kürsüdeyim. Mayıs 2018 yılında yapılacak olan seçimli olağan genel kurulunda önce Allah’ın izni sonra da sizlerin desteğiyle Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı'na aday olmak istediğimi burada yenilemek isterim. Fenerbahçemiz için mücadeleye hazır olduğumuzu da özellikle bilmenizi isterim. Bu alanda sürekli olarak açıklama yapmayı doğru bulmayan biri olarak bundan sonraki süreçte de mecbur olmadıkça ve gerekmedikçe görüşlerimi paylaşmamayı tercih edeceğim. Dolayısıyla sizlerden önemli bir ricam var; bizzat tarafımdan beyan edilmeyen hiçbir açıklamaya itibar etmemeniz. Çünkü önümüzdeki süreçte pek çok spekülasyon yapılacaktır. Hepimizin ortak aşkı, sevdası Fenerbahçe’dir ve Fenerbahçe taraftarlarıyla vardır, taraftarlarıyla güçlüdür. Lütfen kombinelerimizi alalım, Takımımızı yalnız bırakmayalım. Umut etmek ve kazanmak için tribünde olmak zorundayız. Camia olarak kenetlenmeye her zamankinden çok ihtiyacımız var. Hepimiz aynı gemideyiz, aynı hedefi arzu ediyoruz, aynı hedef için düşünüyoruz, çabalıyoruz, stada geliyoruz. Yönetimimiz elinden geleni yapmaya çalışıyor. Yani paydaşlar bu hedefe ulaşmak için aynı şeyi arzu ediyor. Bunun için bindiğimiz dalı kesmemek lazım. Çubukluyu her yerde mümkün olduğu kadar desteklemek lazım. Birlik ve beraberliğimizin tıpkı en zor günlerde de olduğu gibi yıkılmaz olmasını hep beraber sağlamalıyız. “Hep beraber”in altını çizmek istiyorum. Hep beraber olmazsa bunu sağlamak zordur. Önümüzdeki sezon basketboldaki başarıların benzerlerini de diğer branşlarda yaşamamız lazım. Bu doğrultuda Takımlarımıza başarılar diliyorum. Yolumuz açık, şansımız bol olsun. Hepinizin mübarek Ramazan ayının bereketli geçmesini temenni ederim. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum."
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Konyaspor : Aykut Kocaman Fenerbahçe 'ye gitmek için izin istemiştir. Yönetim kurulumuz hocamızın bu talebini anlayışla karşıladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçe 2008-2009 sezonundaki 4. olmasından buyana ilk defa ligi ilk 2 sırada bitirememiş olacak.

7. Fener liği 3. bitirdi

Adanaspor 1 Fenerbahçe 3 MS
    Trabzonspor 1 Bursaspor 2
    Rizespor 1 Alanyaspor 0
    Gs 2 Konyaspor 1

Bu sonuçlarla Fenerbahcemiz 3. Olarak ligi bitirdi.
    Ligden düşen son takım Rizespor oldu.

Sayfa 75/310 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •