Sayfa 751/1002 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. 7,22 zirvesinden sonra da benzer şeyler yaşandı. Yüklü faiz artışının kokusunu alan fonlar kısa vadeli girişler yaptılar. Şimdi yine aynı durum var. Bu kez en üst kademelerden sözlerde verildi. Ayın 19 unda faiz artmaması gibi bir durumu düşünemiyorum. Millet birbirini ezer. Miktar önemli. Biz bilmiyoruz ama büyük fonlar onun da bilgisini almıştır. Şu aşamada bu adamlara madik atmak çok ilginç olur. Tabi bu para kısa vadeli tamamen finansal kar alıp çıkma amaçlı, vur-kaç parası. Girerken düşürür, çıkarken yükseltir kuru.

2. Küme düşme potasına giren futbol takımlarında antrenör değişikliği yapılir. Türkiyede adettendir.
    Ekonomi dalinda yapan değişıklikleri de buna benzetiyorum.
    O gazla ilk bir kac maç iyi gider sonra herşey eskiye döner.. ..

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Cengiz bunu beğendi. :-)

Türkiye, Avrupa’da elektrik zammında 'birinci' sırada
    CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın 2021 Yılı Bütçesi üzerine konuştu, 2019 yılında Avrupa’da elektriğe en fazla zammın Türkiye’de yapıldığını söyledi.
    http://www.krttv.com.tr/gundem/turki...da-h53653.html

4. Görülen o ki birilerinin çıkar hesapları bir araya geldi ve pozitif bir hava oluşturuldu. Temel göstergelerle hiç desteklenmeyen bir durum. Yani mb başkanı ve maliye bakanının alınmasıyla bu pozitif hava sağlanamaz. Öyle bir mali durum varki, kurun olması gereken seviye bile kestirilemiyor. Veriler mevcut oyunla tamamen zıt mesela gerçek enflasyon, eksi rezerv, yüksek para arzı ve zorla piyasaya verilmesi(zorladan kastım daha birkaç ay önce 0.64le konut kredisi verildi), vergi gelirlerlerinin giderleri karşılamaması, pandemi daha bir çok konu var. İyi de nasıl oldu sorusunun cevabını araştırıyorum (Benim fazla bir tasarufum yok biraz usd biraz tl. Dolar maliyetim çok düşük) Gerçekten ulaştığım sonuç şimdilik muz cumhuriyeti olayı. Bu sürecin sonunda bedel eminim ky ve gariban sokaktaki insana çıkacak. Tabi trende kafa tutulmaz bu alsatcılar için geçerli oldumu oldu. Şimdi önemli olan bu iş nereye kadar gider oradanda ne olur sorusunun karşılığı.
    (Matrak olanı, bir yandan elimdeki doları satmak istiyorum diğer yandan elimdeki tl ile dolar alsam mı diyorum.)

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    7,22 zirvesinden sonra da benzer şeyler yaşandı.
    iyi de ozaman bile beton gibi düşmedi...
    ortalamadan saptığı günü saymyorum...

sopayla daldılar 1 lira 4 günde...
    100 günlüğe geldik
    low close 9 aylık yılların trendi 7,27 de...
    10+yıllık ülke trendi.
    oray ıda delerlerse helal olsun..
    kurdan olmasa da başka şeyden batacak çok olucak.

sadece bir sürü dedikodu var..

6. BionTech aşı alımını Avrupa imzaladı

Rus ların kendi aşıları var, Sputnik

Sırada, Moderna nın aşısı bekleniyor..

Son dakika haberi: Dikkat çeken corona virüs açıklaması! Bu ay içerisinde belli olacak...

Tüm dünyada 1 milyon 250 bin kişinin ölümüne neden olan corona virüse karşı aşı çalışmalarından son dakika haberi geldi. ABD merkezli ilaç şirketi Moderna, corona virüs aşısının etkili olup olmadığının bu ay içerisinde belli olanacağını bildirdi.

11.11.2020

https://m.sabah.com.tr/dunya/2020/11...lli-olacak/amp

Köprüden önce son kaçış mı?

7. mavi back test tutarsa ne ala..

8.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Görülen o ki birilerinin çıkar hesapları bir araya geldi ve pozitif bir hava oluşturuldu. Temel göstergelerle hiç desteklenmeyen bir durum. Yani mb başkanı ve maliye bakanının alınmasıyla bu pozitif hava sağlanamaz. Öyle bir mali durum varki, kurun olması gereken seviye bile kestirilemiyor. Veriler mevcut oyunla tamamen zıt mesela gerçek enflasyon, eksi rezerv, yüksek para arzı ve zorla piyasaya verilmesi(zorladan kastım daha birkaç ay önce 0.64le konut kredisi verildi), vergi gelirlerlerinin giderleri karşılamaması, pandemi daha bir çok konu var. İyi de nasıl oldu sorusunun cevabını araştırıyorum (Benim fazla bir tasarufum yok biraz usd biraz tl. Dolar maliyetim çok düşük) Gerçekten ulaştığım sonuç şimdilik muz cumhuriyeti olayı. Bu sürecin sonunda bedel eminim ky ve gariban sokaktaki insana çıkacak. Tabi trende kafa tutulmaz bu alsatcılar için geçerli oldumu oldu. Şimdi önemli olan bu iş nereye kadar gider oradanda ne olur sorusunun karşılığı.
    (Matrak olanı, bir yandan elimdeki doları satmak istiyorum diğer yandan elimdeki tl ile dolar alsam mı diyorum.)
    isabetli bir yorum 7,7040 dan aldım)

Sayfa 751/1002 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •