Sayfa 756/1001 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hep söylemekteyiz...Dolar tercihimizin temeli kısa vadede zararına da olsa uzun vadede eldekileri korumak.

Bu konuda en büyük dayanaklarımız dönemsel ve bölgesel her türlü krizler ve reis.

Yönetimde son onbeş senedir istikrar olsa da, yönetim politikalarımız tek adamın psikolojisine ve sempatisine dayanmakta.

Sabah ne tarafından kalktığı da önemli tabi.

Böyle bir ülkede en az zarar verecek diye tanımladığımız bir değere bağlıyoruz elimizdekileri.

Öncelikli hedef kar değil.

Sadece elimizdekini tümden yitirmemek.

Yoksa ben de biliyorum. 1,5 ay önce 3,90 olan kur şu an anca 3,82.

Ama 15 gün önce de 3,70 lerde idi.

Heyecanlı bir coğrafyada yaşıyoruz.

Gününüz iyi geçsin.
    Doğru tespiti ben de destekleyin istedim; şöyle:
    Geçen yılın (2017) bugününde; Dolar/TRY : 3.7850 seviyelerindeydi...

2.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Doğru tespiti ben de destekleyin istedim; şöyle:
    Geçen yılın (2017) bugününde; Dolar/TRY : 3.7850 seviyelerindeydi...
    bütün yaz 3,4x-3,5x lerden toplayan karı yazdı,onlardan biride benim. ağustos böcekleri öterken ben topluyordum.

Alıntı Originally Posted by serothehero Yazıyı Oku
    "No trespassing!".

Mesela cumartesi pazar uyu uyuyabilirsen. Önce hurdacı, sonra sebze-meyvacı, sonra arabalı sütçü, sonra baharatçı (evet adam acı biber vs baharat satıyor arabayla) sonra bir kaç hurdacı daha. Hele sebze-meyveci denen pezemenk TIR havalı kornası ile milleti çağırıyor. Pavlovun köpekleri gibi kornayı duyan geliyor. Tabi bende uyku falan yok. Küfrederek de bir yere kadar, çıksam desem ******** adam; hasta var, uyuyan var, çocuk var, kesin silahı var eminim. Ama bende yok çünkü ben ülkenin kolluk kuvvetlerine güvenmeye eğitilmişim. Bu beş kuruş vergi vermeyen, beş kuruş stopaj ödemeyen, beş kuruş kira ödemeyen, beş kuruşluk boktan sebze meyveyi 10 kat karla satan, beş kuruşluk adamlar da eminim saklı bir yerde silah var.
    Bu sokak çığırtkanlarını belediyeye şikayet etseniz..normalde gereğini yapmak zorundalar..

4.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Bu sokak çığırtkanlarını belediyeye şikayet etseniz..normalde gereğini yapmak zorundalar..
    yanımda belediyenin inşaatı var 7 gün sabah 7.00 dan gecenin körüne kadar kalıp çakıyorlar ve belediye kesinlikle karışmıyor. gece 1-2 beton döküyorlar pazar sabahı 7 de hilti çalışıyor. dur diyen yok. zabıta polis hepsi bitmiş.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    işte bu yüzden herkese silah vermemek lazım
    O bahsettiğim kitle bende silah olabileceğini bilse veya tahmin etse, tüm bu bahsettiğim işkence olmayacak. Bu kadar basit. Sağa sola çekmeye gerek yok. Özgürlükler sınırsız değildir. Ülkeye beş kuruş katkısı olmayan, vergi vermeyen bir asalak evimin önünde hıyar satacağım diye dakikalarca havalı TIR kornası çalma özgürlüğüne sahip olacak sonrada onda silah olabilecek bende olmayacak. Bunun için mi vermemek lazım?!

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    yanımda belediyenin inşaatı var 7 gün sabah 7.00 dan gecenin körüne kadar kalıp çakıyorlar ve belediye kesinlikle karışmıyor. gece 1-2 beton döküyorlar pazar sabahı 7 de hilti çalışıyor. dur diyen yok. zabıta polis hepsi bitmiş.
    Bu tip bir olay başımdan geçti ...

Sırtını iktidara dayamış bir müteahitin inşaatı tam burnumuzun dibinde, gece 02 hala kazık çakmaya devam ediyordu.

Biz çareyi; 155 i arayıp , '' kavga çıktı '' demekte bulmuştuk !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    ayvalıkta (sarımsaKLIYA 500 METRE) bi disko var her gece en az 100 ev şikayet ediyor ses izalasyonuda yok ayvalıklı bi mafya gurubu işletiyor
    2016 yılında 10.000 in üstünd ekişi büyükşehire şikayet etmiş jandarmaya ve ilçe belediyede de bunun yarısı şikayet olsa toplam 20.000 in üstünde şikayet ve disko çatır çatır çalışıypr
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

şimdide binali konuşuyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 756/1001 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •