Sayfa 759/999 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Kendileri satıp bıyıklı yabancı olarak kendileri alıyor vergisiz vergisiz... Bu işi yıllardır yapıyorlar... Malta, Cayman, Virgin, Man adalarından yapılıyor Eurobond alış işlemlerinin çoğu... Çok ilginç... Siz de %4 brüt USD mevduat faizi alacağım diye pazarlık yapın durun...

Bunun adı resmî dolandırıcılıktır... aynısını YKB de yaptı geçen ay...

Şişecam'a tefeci ilgisi
    Türkiye'nin en güçlü şirketlerinden olan Şişecam yüzde 7.25 faizle yurtdışına tahvil ihracı yaptı.

http://m.patronlardunyasi.com/defaul...haberid=217814
    Kendi ülkemizde 2. Sınıf yatırımcı muamelesi görmek bu demek

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Hesap ekstresi kısmında bu günün tarihli işleminiisterseniz paranın kaçtan bağlandığını gösteriyor...
    Vakıfbank ın viop sekmesinde hesap ekstresi bölümüne tıklıyorum ama hiçbir bilgi yok ,böyle şansın içine tüküreyim.Gece yarısından sonra mı yansıyacak?
    Sizin aracı kurum hangisi acaba? onlarla bir temas kurup geçiş mi yapsak ne? tpp de max. 23.25 görüldüğü gün 23.05 çok iyi oran.Osmanlı yatırımı aradım biraz bilgi aldım ,onlarda ''viop teminat oranının nasıl belirlendiğini bilmiyoruz'' dediler.Ama istediğin vadeye TPP de teklif yazar parayı satarız dediler.Ben bu oran işini anlamadım, viop günlükte teklif yazamıyorsun paranın miktarına göre oranda oynamalar oluyor anladığım kadarıyla ama TPP de istediğin vadeye oran teklifi yazdırabiliyorsun.

Size kotu bir haberim var ustadlar
    Yarin para geliyor ve gelen parayla kademe kademe dolara girmeyi dusunuyorum. En gec cumaya dolar 5.20 olur demedi demeyin. Sizin icin parayi pul ediyorum kiymetimi bilin
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Vakıfbank ın viop sekmesinde hesap ekstresi bölümüne tıklıyorum ama hiçbir bilgi yok ,böyle şansın içine tüküreyim.Gece yarısından sonra mı yansıyacak?
    Sizin aracı kurum hangisi acaba? onlarla bir temas kurup geçiş mi yapsak ne? tpp de max. 23.25 görüldüğü gün 23.05 çok iyi oran.Osmanlı yatırımı aradım biraz bilgi aldım ,onlarda ''viop teminat oranının nasıl belirlendiğini bilmiyoruz'' dediler.Ama istediğin vadeye TPP de teklif yazar parayı satarız dediler.Ben bu oran işini anlamadım, viop günlükte teklif yazamıyorsun paranın miktarına göre oranda oynamalar oluyor anladığım kadarıyla ama TPP de istediğin vadeye oran teklifi yazdırabiliyorsun.
    Benim kurum açılış oranına biraz + koyup parayı satıyor...Zaman zaman ortalamanın altına insede genelde ortalama üstü bağlıyorlar... Ben ekstreden kaçtan bağladığını gün sonu görebiliyorum...Osmanlıda fena bir kurum değil...Orayla anlaşabilirsiniz gibime geliyor.....

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku

Osmanlı menkulün birşeyden anladığı yok zaten .
    sistemlerinde devamlı hata buluyorum. geçen gün gümüş satım varantı aldım. matriksten takip ediyorum. gümüş düşüyor. bunların ekranı güncellenmiyor. aradım anlattım durumu .

aynı şekilde viop ta kontrat açtım stoploss veremiyorsun sisteme. hata veriyor.
    bana ekran görüntüsü atın diyor. ya ben sizinle mi uğraşacağım işlem mi yapacağım dedim.
    vioptaki faizi kendin hesaplıyorsun. bilmiyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by kerem_alici Yazıyı Oku
    2m Burgan Bank bağlandı 20.50 den 35 gün
    bu paralarla daha iyi kar etmek mumkun degilmi turkiyede?
    bu cop oranlar
    2m!!

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    batarmı yani diyorsunuz banka ,
    Batar demiyorum .Banka kimin bilmiyorum ama bu kadar gelirinde düşüş hiç normal değil .Anormal bir düşüş var .Temkinli olmakda fayda var .Sonuçta bu banka tek değil .Ben tutmazdım parayı bu bankada sahsen .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Size kotu bir haberim var ustadlar
    Yarin para geliyor ve gelen parayla kademe kademe dolara girmeyi dusunuyorum. En gec cumaya dolar 5.20 olur demedi demeyin. Sizin icin parayi pul ediyorum kiymetimi bilin
    İşte bu iyi haber. Hem FED hem de Webster bileşik etkisi ile doları yerlerde görebiliriz.
    İyi alım fırsatı sunabilir.

Sayfa 759/999 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •