Sayfa 769/1027 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dikkat ediyorum MB uzlaşmalı döviz ihalesi öncesi hep Dolar düşüyor ne kadar tesadüf değil mi !...

2. 30 Min düzeltme yeter sana.Al ufak ufak yukarı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,546
     Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Koç firmalarından birinde çalışıyor olmalısınız. Zira Koç İştirak Fonuna Koç çalışanları dışında bes yatırımı kabul etmiyorlar. Daha önce Allianz ile görüşmüştüm, sadece Koç çalışanları yararlanabilir denilmişti.
    Koç firmalarında değil, başka bir firmada çalışıyorum.
    Artık Bes zorunlu olduğu için çalıştığınız firma aracı kurum olarak Allianz yaşam ile çalışırsa olması gerekir.
    Bende öyle çünkü.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,546
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Sayın anti panik 6 yıl önceki 100TL BES sisteminde bugüne göre ne kadar değerlenmiş.
    (net olarak devlet katkısı eklenince ve yönetim gideri düşülünce)
    Ayrıca devlet katkısı 6 yıllık süreçte hangi fonda ve ne oranda değerlendirilmiş?

Sakıncası yoksa bir analiz edebilir misiniz?
    Bes başlığında düzenli paylaştığım excel tablo resmi var.
    Ancak hızlıresim sitesinde sorun var sanırım.
    15.11.2017 tarihli mesajımda 2012-2017 arasında fon getirileri tablosunu paylaştım:

http://www.hisse.net/topluluk/showth...p?t=600&page=6

5.  Alıntı Originally Posted by anti panik Yazıyı Oku
    15.11.2017 tarihli mesajımda 2012-2017 arasında fon getirileri tablosunu paylaştım:

Teşekkürler, bu başlığı takibe aldım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aslında dindar kesimden yani kendi alt tabanında sigara içmeyen olsa aynen içkide olduğu gibi kazığı köküne kadar geçirirlerde sorun kendi tabanında da sigara kullanılıyor olması o yüzden fazla zam yapamıyorlar. Yapılacak %50 zam için tam destek hatta %200 yapsa abbasa oy bile vermeyi düşünebilirim.
    az önce bir şey öğrendim ben her ay 4 er haftalık sayısal, süper loto, on numara ve şans topu oynarım
    bu haftada 4 er haftalık oynamak için bayiye girdiğimde bana makişnanın 4 hafta oynamadığını söyledi sonra bir yeri aradı ve sordu neden oynamıyor diye
    4 haftalık oynamayı kaldırmışlar
    muhtemelen seçimöden sonra sağşlam zam geliyor
    bilginize
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by anti panik Yazıyı Oku

eline sağlık teşekkür ederim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    az önce bir şey öğrendim ben her ay 4 er haftalık sayısal, süper loto, on numara ve şans topu oynarım
    bu haftada 4 er haftalık oynamak için bayiye girdiğimde bana makişnanın 4 hafta oynamadığını söyledi sonra bir yeri aradı ve sordu neden oynamıyor diye
    4 haftalık oynamayı kaldırmışlar
    muhtemelen seçimöden sonra sağşlam zam geliyor
    bilginize
    Demek ki abbas rejimine bugüne kadar hep gizliden destek veriyordunuz ha ! sizi gidi kriptocu sizi, kendi ağzınızla kendinizi ele verdiniz...

Sayfa 769/1027 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •