Sayfa 771/836 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon
Arama sonucu : 6685 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    iyi bir bilanço bekliyorum ve kar marjında yukselme..
    ama patinaj cekiyor gene.. tavan yapsana,
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

2. https://twitter.com/kekonacci/status...192436736?s=20

Kekeo üstad,sağolsun twitterda gesanla övgüyle bahsetmiş,bu gesanda büyük emeği var,eskiler bilir,hocam teşekkürler.

3. Tahtacinin burayi okuduguna eminim, ben her yazdigimda dusuruyor, bakalim ne olacak, onu test etmek icin yaziyorum.

Su an 'X' ve eski tabirle kuslu sitemizde son bir kac gundur gozlemim buyuk moral dususu gozleniyor. Gavurcasiyla sentiment negatife dusmus vaziyette.

Bilanconun guzel gelmesini beklerim, ancak bu tahtacinin elinde bu hisse gercekten mundar edilme yolunda ilerliyor. Kisa ve orta vadecileri 'market maker' imiz aglatmak icin firsat kolluyor, endeks bu kadar giderken boyle yaparsa, dususlerde tamamen piyasaya boca edecek korkusu var herkeste.

Bakalim ne olacak, ben sabrimi korumaya calisiyorum. Uzun vade olumsuz gitmesi mumkun degil diye dusunuyorum. Ancak tahtaci ve piyasa bu sirket dinlensin diye israr ediyor. Tahtaci, yilbasina kadar rahat vermeyecek havasi veriyor, bu tamamen bir tahmin.

Tahtada resmen testere yapip, gunluk trade'le kafa buluyor. Bazen kontr ile pair trading yapiyor mi diye de supheleniyorum. Bu yuzden kontr ucusa gecerse, bu da hizlanabilir, ikisinin arasinda ki farkin once cok hizli artip sonra dengeye gelme evresinde, ancak kesin konusmak zor. Bu adamlarin ne yone ne tilkilik yapacagini onceden bilmek mumkun degil. Bazi gunler tahtaci tam corbaci kafasinda. Tahtaya buyuk bir balina girerse isler degisir, yoksa sabir tek silahimiz.

Sirketin patronaji da bu noktada sanki tahtaciyla anlasmis gibi imaj veriyor, ki hosuma gitmeyen taraf bu.

Yukarida yazilanlar yatirim tavsiyesi degildir.

4. sasa yeni ges YAPTIRACAKMIŞ ÖNCEKİNİ BİZ ALMIŞTIK HAYIRLISI BAKALIM...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5. Tahtaci yine filim cevirme ayaklarinda, patronaj bu isin neresinde soruyorum.

Yatirimci iliskileri burayi okuyor biliyoruz, lutfen kaliteli bir rapor ve sunum hazirlayin, piyasa bu sirketi yatirimci iliskilerini duzenleyemedigi icin tukaaka ediyor.

6. X sitede patladi patlayacak şeklinde bayağı bir şeyler yazılıp çiziliyor. Burada 3 gündür yazı yazılmamış. Herkesmi eupwr brlsm astor cu oldu

7.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/kekonacci/status...192436736?s=20

Kekeo üstad,sağolsun twitterda gesanla övgüyle bahsetmiş,bu gesanda büyük emeği var,eskiler bilir,hocam teşekkürler.
    bir şey değil dostum...afiyet şeker olsun..birileri bizim düşüncelerimize inanmayıp dalga geçerken ,inananlar köşeyi döndüler...tam 20 kat kazanç verdi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    sasa yeni ges YAPTIRACAKMIŞ ÖNCEKİNİ BİZ ALMIŞTIK HAYIRLISI BAKALIM...
    evet ilkini gesan almıştı...büyük bir ihtimalle bunu da o alacak...sanayi şirketleri ihracat yapmak istiyorsa ?? yeşil enerjiye geçmek zorunda..bunu ilk yapan avantaj sağlayacak..o yüzden de sasa milyon dolarları gözden çıkarıp ges yaptırmak istiyor..sırayla herkes yapacak..sektörün önü açık..bunu aylar önce burada söylüyordum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 771/836 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •