Sayfa 775/1001 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by SpotcuKenan Yazıyı Oku
    Cemal Enginyurt bu konuda güzel konuşmuş:

“'Hilafet geri gelsin' derken, bu darbe olmuyor değil mi? Atatürk’ün neyi var, neyi yok kaldırırken bu darbe olmuyor değil mi? T.C. yazılarını silerken bu darbe olmuyor değil mi? Türk isminden rahatsız olurken, bu darbe olmuyor değil mi? 103 kişi bildiri yazınca, darbe oluyor öyle mi?â€
    adam tek başına parti gibi, çok iyi muhalefet yapıyor..takdir ediyorum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    evet gayet net ve basit bir şekilde geri zekalıya anlatır gibi anlatmış...

bu komutanların hepsi iyi yetişmiş iyi eğitim almış insanlar...yani hayvanat bahçesinde müdürken amiral olmuş değiller ya da imam falan iken amiral olmuş değiller...bu adamlar bir şeylere dikkat çekiyorsa karşına alıp konuşmak varken kalkıp darbe yaygarası yapılıyor...ama takkeyle cübbeyle üniformayla tarikat evine giden amiral hiiiiççç önemli değil...nasıl bildiri yayınlayanlara siyaset yapsınlar deniyor o zaman bu cübbeli sarıklı amirale de söylesinler canı molla olmak istiyorsa bir zahmet üniformasını assın...
    çoğusuyla aynı fikirde değilimdir...ama adamlara helal olsun...vatan ve ülke sevgisi adamları bu işe soyundurmuş..gözaltı, hapis, darbeci yafyası vs bunları da tahmin etişlerdir...liboş tayfası, bu vatanseverleri anlayamaz.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    adam tek başına parti gibi, çok iyi muhalefet yapıyor..takdir ediyorum.
    Dağda ulumasaydı iyiydi.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

4. Yurttdışı kapalı olunca işlem hacimleri zayif tabiki bugun pek oyuna girmemek lazım. Ytd

5. Valla nerde ulursa ulusun, doğruyu söylemiş mi söylemiş. Hilafet isteyenle darbe isteyen arasında milim fark yoktur. Hatta kardeştir bu tipler. Madem silahlı burokrsinin emeklileri konuşmamalı peki silahlı bürokrasinin halihazırda çalışanlarının kuşlu sitede tweet yarışına girmesine ne demeli?
    Alman arabasında Koko çekenler bir şekilde gündemden düşürülmeli birilerine göre ama düşmez, unutulmaz 😂
    Ayrıca 5 yıl önce Ankara'yı bombalayanlar; sarıklı, hilafetçi, sümüklü pensilvanyalının adamlarıydı. Fikir özgürlüğü yazmışsınız ya hatırlatayım dedim.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    o dağda uluyan arkadaşa selam söyle..onu referans göstermek

Bireysel olarak,komünizm gelsin,hilafet gelsin dersen veya şunu bunu dersen bu asla darbe olmaz ve işin içinde silah yoksa fikir özgürlüğüdür.

Ama elinde silah olan burokrasiden gelen üst düzey bireyler organize olup ta gece bildiri yayımlarsa bu net olarak DARBEYi çagrıştırır...IŞIKLAR YANIYOR, cümlesi bile bu halka bir şeyler çağrıştırır..

malesef toplumsal hafızada çok travma var.

daha 5 sene önce ANKARA BOMBALANDI..hala bu hatıra canlı iken bu beyan-bildiri olmadı..

6. uygurların haklarını korumak kimlere kaldı. asdas.

https://www.youtube.com/watch?v=4kXBH21-dxM
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    çoğusuyla aynı fikirde değilimdir...ama adamlara helal olsun...vatan ve ülke sevgisi adamları bu işe soyundurmuş..gözaltı, hapis, darbeci yafyası vs bunları da tahmin etişlerdir...liboş tayfası, bu vatanseverleri anlayamaz.

bu iş en fazla gözaltına alınıp salı verilmektir.(yaşlarından dolayı bazıları ifadeye davet edilmiş)bu işten hapis çıkmaz.bunu onlar da biliyor.bu işin bedeli en fazla savcıya ifade vermektir.en ufak bir bedel onlar için söz konusu değil.

bedel ne zaman mı olur? görevdeyken fikirlerini açıklarsın.terfiyi vs. riske alana ben de helal olsun derim.

.bunu yayımlayanlar mühendisler odası olsa,sorun olmazdı..

mesela görevdeyken veya sonra,YUNAN TEZLERİ için ,AKDENİZ sorunlarımız için 2 kelime edildi mi?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

liboş tayfa en son türkiye tabibler birliğinin gerçek vaka sayıları 10 kat dediğinde

vatan haini.. falan ilan etmişlerdi yine.

kafa mermer gibi olunca ne anlatsan boş.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 775/1001 İlkİlk ... 275675725765773774775776777785825875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •