Sayfa 781/1195 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Bravo.
    13.37 nere, 7.89 nere
    Sansim yaver gitmis. Halk'ta 8.60'dan kaptirdim. Is Bankasini secime kadar tutmayacak olsaydim 8'den coktan satmistim. Cogu da duruyor zaten.
    8.50'den dun yerine koydum verdigimi.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by Sunny Yazıyı Oku
    7 lirada thy almayıp 70 lirada atlayan olduysa hiç ağlamasına gerek yok suçlu aramasına da gerek yok.7 liradan alan ihya olduysa 70 liradan alanda batacak bu işin kuralı bu.Gerisi hikaye.
    Burada, borsa için, kimsenin ağladığı yok. (bu başlıkta diyeyim, başka başlıklarda bilemem)
    Ben hiç görmedim.

Alıntı Originally Posted by Sunny Yazıyı Oku
    7 lirada thy almayıp 70 lirada atlayan olduysa hiç ağlamasına gerek yok suçlu aramasına da gerek yok.7 liradan alan ihya olduysa 70 liradan alanda batacak bu işin kuralı bu.Gerisi hikaye.
    Anlatmak istedigini anliyorum ama 7 liradan alan ihya olmadi emin ol. Ebemiz bellendi senelerdir. Geriye dogru, para isin icinde olmadan konusmak kolay. Ben 8'den aldim, Pegi 3 kat koyarken %10'la surundurdu. Birsey kazaniyorsan 1) Ruslar sayesinde 2) Hukumetin gidecegi sayesinde kazaniyorsundur.

4. Çok kişselleştiriyorsunuz...
    beleş para dağıttılar.. nokta..
    çarpmak için masaya oturup, rant hayali eline yapışan varsa onun derdi..
    devamı gelir yada gelmez..
    isa cılık oynayacaksak klisede takılırdık borsalarda değil.
    kazananlara berket versin.
    takıntıları yüzünden kaçıranlar da domates muhasebesine devam etsin..
    Memento mori

5.  Alıntı Originally Posted by Sunny Yazıyı Oku
    Emin misin batacağını 150 tl olmasın senete thy !! Her neyse düşüşler algıdır borsaya para yok asla 2500 geçemez dediler ağladılar şimdi de trend ayı oldu diyorlar . Trend neticede 4500 puana götürse orda durmaz 5500 götürse ordan sonra ne ayılar ne boğalar görecek kimbilir her sene aynı nakarat para yok borsa düşsüncüler en çok bağıran sevinenler oluyor. Erken sevinmemek şart bu borsa düşmez arkadaş şirketler kelepir . pahalı firmalar bilr şişti onşar düzeltirken kelepirleri de algı yapıp satıyorlar çoğu ucuz firmanın ne suçu vardı bu düşüşte artık aralık sonuna kadar fazladan 3 tavan olacak ucuz şirketler bu belli oldu.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Çok kişselleştiriyorsunuz...
    beleşpara dağıttılar.. nokta..
    çarpmak için masaya oturup, rant hayali eline yapışan varsa onun derdi..
    devamı gelir yada gelmez..
    isa cılık oynayacaksak klisede takılırdık borsalarda değil.
    kazananlara berket versin.
    takıntıları yüzünden kaçıranlar da domates muhasebesine devam etsin..
    Altına imzamı atarım.

7.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Emin misin batacağını 150 tl olmasın senete thy !! Her neyse düşüşler algıdır borsaya para yok asla 2500 geçemez dediler ağladılar şimdi de trend ayı oldu diyorlar . Trend neticede 4500 puana götürse orda durmaz 5500 götürse ordan sonra ne ayılar ne boğalar görecek kimbilir her sene aynı nakarat para yok borsa düşsüncüler en çok bağıran sevinenler oluyor. Erken sevinmemek şart bu borsa düşmez arkadaş şirketler kelepir . pahalı firmalar bilr şişti onşar düzeltirken kelepirleri de algı yapıp satıyorlar çoğu ucuz firmanın ne suçu vardı bu düşüşte artık aralık sonuna kadar fazladan 3 tavan olacak ucuz şirketler bu belli oldu.ytd
    Pahalıyı satar ucuzu alırım,beni ilgilendirmez nereye gideceği.Amaç her şartta parayı büyütmek,yakınmak ağlamak mutsuz olmak değil.Hayat kısa çünkü.Hayal kurup mutsuz olacağıma realize eder mutlu olurum.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Estonya, Letonya, Litvanya ve Polonya, Rus turistlerin Schengen başvurularını almayı bugün itibariyle tamamen durdurdu.

Peter Stano : "MIR'i yaptırım kapsamına alma tartışması kapalı bir şekilde yürüyor. Nedeni ise, Türk bankaların, mali ablukayı aşmaya çalışan Rusya'ya verdiği destek."

Sayfa 781/1195 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •