Sayfa 787/1023 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    peki benzinde ötv indirimini bu kadar süre nasıl sürdürecekler? bir yol bulmaları lazım...
    bana göre o iş bir-iki güne biter. yani serbest dalgalanmaya bırakırlar dolar gibi.. hesabıın yapmadım ama heralde ciddi bir zam gelir.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Damat küstümü yahu niye hala acil eylem planını açıklamıyor ! Shortçuların döt üç bucuk atıyor ya short`u kaptırdıysak diye buna can dayanmaz valla...
    sünnet olacak cocuklar gibi kaçmıştır belki

3. Erdoğan: Dolar molar bizim yolumuzu kesemez. Erzurumda 1 Katrilyon TL'lik çevre yolu yatırımına başlıyoruz.

1 Katrilyon TL ?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Erdoğan konuşuyor damata sen az bekle demişler galiba
    AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Damat küstümü yahu niye hala acil eylem planını açıklamıyor ! Shortçuların döt üç bucuk atıyor ya short`u kaptırdıysak diye buna can dayanmaz valla...
    Erdoğan Bayburt'ta miting yapıyor, Televizyonlar canlı veriyor. Saygısızlık olmasın diye onu bekliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    kayınbabasının konuşmasının bitmesini bekliyor.

*erdoğan: Bu bize karşı ekonomik savaş ilan edenlere benim milletimin cevabı olacaktır

*erdoğan: Yerli paramızla inşallah bunlara cevabı vereceğiz

*erdoğan: Bu bir yerli ve milli mücadeledir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: Dolar molar bizim yollarımızı kesmez, hiç endişe etmeyin

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 787/1023 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •