Onemli Gunler Banner
Sayfa 8/188 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1497 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. jako hocam bir şeyler yaz vallahi shortda kaldık güvenilir bilgi lazım sağol...

Alıntı Originally Posted by alan26 Yazıyı Oku
    jako hocam bir şeyler yaz vallahi shortda kaldık güvenilir bilgi lazım sağol...
    şöyle bir ortamda nasıl short pozisyon açabildiniz? veya sizi shortlamaya karar verdiren ne gördünüz? cidden merak ettim...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. ne oldu hükümet altınmı buldu petrol mü buldu düzeltmesiz borsamı olur allah aşkına bak dışarıya o zaman bilmediğimiz şeyler var

Alıntı Originally Posted by alan26 Yazıyı Oku
    ne oldu hükümet altınmı buldu petrol mü buldu düzeltmesiz borsamı olur allah aşkına bak dışarıya o zaman bilmediğimiz şeyler var
    Borsanın artmasını hükümetin altın veya petrol bulmasıyla ilişkilendirecek bilgi seviyesindeyseniz konuşacağımız birşey yoktur sizinle.Allah akıl fikir versinde çoluk çocuğunuzun rıskını batırmayın... hadi hayırlı işler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by alan26 Yazıyı Oku
    jako hocam bir şeyler yaz vallahi shortda kaldık güvenilir bilgi lazım sağol...

güzel espri

6. endeksin 105 binde satışla karşılaşmasını ve bugün yarın trend sonu olduğunu söyleyebilirim. rallinin güze kadar devam etmesini bekliyorum, bu ara (105 bin ve zaman analizine göre) bir düzeltme gelmesi mümkün bu not onun için.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    şöyle bir ortamda nasıl short pozisyon açabildiniz? veya sizi shortlamaya karar verdiren ne gördünüz? cidden merak ettim...
    Syn pit arkadaşın cani yanmış zaten,, çare arıyor,,, sizin yazilarinizi okuyunca bende sizin yazilariniza anlam veremiyorum, , siz hic mi terste kalmadınız, , bu ahkam niye,, varsa yol haritaniz arkadaşa yardım maksatlı yazarsınız! !!

Sayfa 8/188 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •