Sayfa 80/178 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 633 - 640 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. bugun dinleniyor

2. Anlaşılan bizimkisi ardı ardına atraksiyona şu an için çok müsait değil arada soluklanması gerekiyor.Insallah soluksuz devam ettiği günleride görürüz.

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    senin hatırını mı kıracam dostum.. olmadı 3 cent fark veririm sana..

dayanbilecek misin buralara kadar.. sen onu de hele..

keko 3 cent borcum var sana..

4. Güzel bir haftasonu hediyesi verir mi acaba? Sn.keko,sn.kazanckapısı bugün tribundesiniz galiba

5. bu gün 17,80 e kadar da çıktı ama daha ileriye gitmedi...umulur ki haftaya artık oranın üzerine çıkarız...bilançoyu 17-20 aralığında karşılamak iyidir....tabi çanak hedefimiz de 23 tür...orayı geçersek çok iyi olur..sabır sabır sabır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Güzel bir haftasonu hediyesi verir mi acaba? Sn.keko,sn.kazanckapısı bugün tribundesiniz galiba
    Bunun tahtacı biraz kırık gene artı 4 lerden eksi kapatıracak hisseyi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. tabi tahtacı şu anda nazlanıyor...ama güzel bilanço da gelsin bakalım bu nazı yapabilecek mi ?? en geç bu ayın 31 inde bilanço gelmeli...sabır sabır sabır...bir yıldızın doğuşuna şahit olmak istiyoruz...biz kırma tekno...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. e-ticaret ve pazaryeri uygulamaları şirkete inanılmaz bir sinerji katıyor...son attıkları adımlar da bu sinerjiyi tamamlayacak cinsten...bizim tekno ges te de iddialı...kordsanın amerikalı şirket ile yaptığı anlaşma çok anlamlı...ges sektöründe öncü olmak isteyen bir teknosa için bulunmaz fırsat...teknosanın ges konusunda güçlü de bir alt yapısı var...bakalım önümüzdeki günlerde süreç nasıl işleyecek...eğer bu iş teknosada olgunlaşırsa değmeyin keyfimize...

Sayfa 80/178 İlkİlk ... 3070787980818290130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •