Onemli Gunler Banner
Sayfa 801/1000 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Viop XLIII

1. her düştüğümde kalkarım imajı veriyor...

2. Kaldırdı geliyor yine

Böyle daldır çıkarlarda double layarak devam ediyor..

Akşama yüzde 6-7+ mı acaba..

Yoksa bu sefer dimdirek çöküş mü..

Git barbut at daha iyi..
    Elin tuşa gitmeden yüzde 2 - oluveriyorsun zaten..

Nerede stop???

3.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    DBazli sizin sinirleriniz bozulmuş. Ara verin bence. Saçma sapan şeyler yazıyorsunuz. Lütfen...
    Yoo gayet mantıklı şeyler yazıyorum dolar 18 lira sizin sinirleriniz kabul ediyorsa devam ediniz.

1 liraydı dolar ne oluyoruz dayı 18 lira felan vobculari soyacagiz diye ne bu ne oluyor yani

4.  Alıntı Originally Posted by DBazli Yazıyı Oku
    Yoo gayet mantıklı şeyler yazıyorum dolar 18 lira sizin sinirleriniz kabul ediyorsa devam ediniz.

1 liraydı dolar ne oluyoruz dayı 18 lira felan vobculari soyacagiz diye ne bu ne oluyor yani
    Kendini mehdi ilan edenlerin yolundan hızla gidiyorsunuz. Burası borsa forumu mu ne anlamadım. size dini forum bulalım, buradan çok birşey çıkmaz.

5. Nickin ile yorum yapacak olursam dayucuğum bu gelişinde sanırım, yılanoğlu bazlı tepemiz bugün oldu, etiketi yapıştırdık.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. bugün poz açılmaz daha...

makinanın ayarı bozuldu...

7.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Kendini mehdi ilan edenlerin yolundan hızla gidiyorsunuz. Burası borsa forumu mu ne anlamadım. size dini forum bulalım, buradan çok birşey çıkmaz.
    Kuzu hazretullah hazretlerine göre Mehdi Putin idi kendisi nerde yazıyor bilmiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by DBazli Yazıyı Oku
    Kuzu hazretullah hazretlerine göre Mehdi Putin idi kendisi nerde yazıyor bilmiyorum.
    keyborsa da VİB üyelere hitap ediyor

Sayfa 801/1000 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •