Sayfa 815/1001 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. DTH ların TL'ye çevrilmesi seçim öncesi milyonda bir ihtimal, seçimden sonra dikkatli olmak gerekir, kim gelirse gelsin.

Bu arada Trump güçlü dolar istiyorum lafını bir kaç kere daha tekrarlarsa dolar bu yıl en az yüzde 10 değer kazanabilir. 2-3 yıl içinde eur/usd paritesinde 0,85'ler görülebilir.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    DTH ların TL'ye çevrilmesi seçim öncesi milyonda bir ihtimal, seçimden sonra dikkatli olmak gerekir, kim gelirse gelsin.

Bu arada Trump güçlü dolar istiyorum lafını bir kaç kere daha tekrarlarsa dolar bu yıl en az yüzde 10 değer kazanabilir. 2-3 yıl içinde eur/usd paritesinde 0,85'ler görülebilir.
    DTH ların durumunu incelerler ve sayısal olarak gözden çıkarılacak bir sayıda mudinin belirli bir tutarın üzerindeki döviz pozisyonları için alırlar bu kararı.

Ve de milyonların gözünde aynen Robin Hood'vari bir de takdir ve oy kazanırlar.

Ya da öyle dikkate alınacak bir oy kaybetmezler...

Malum bunların pazarlama ve algı operasyonlarındaki başarılarına akıl sır ermez.

Hatta son bir kaç ay içinde yüklü döviz hesabı kapatanların evlerine de baskın düzenlerler olur biter...

Tabi bunlar hep bizim süfli kafamızın yarattığı gerçek dışı senaryolar.

Yoksa hukuk aşığı bu yönetim böyle durumlara tevessül etmez.

Hatta böyle düşünenleri bile cezalandırabilir...

2 yıllıklarada arada bi göz atın iyi mesajlar gelmyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    DTH ların TL'ye çevrilmesi seçim öncesi milyonda bir ihtimal, seçimden sonra dikkatli olmak gerekir, kim gelirse gelsin.

DTH ları TL ye çevirmek demek ben dövizi yasaklıyorum demektir. o zaman dolar karaborsada 15-20 TL olur. DTH lar zaten bankada değil kredi olarak dağıtılmış,bunlara el koymak bir şey kazandırmaz ancak paniği körükler.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    US 2 yıllıklarmı? baktım şiir gibi bir grafik gördüm.

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bunu bizler bu başlıkta, çeşitli senaryolar ve ifadelerle sayısız defa ifade etmiştik doktor hatırlarsan.

Hatta ben vatandaş olarak DTHlar yolu ile dolarda pozisyon almamızı, devlet için masrafsız döviz saklamak olarak ifede etmiş vatanseverliğimizi herkesin takdir etmesini öğütlemiştim...

O zamanlar Meclis hiç olmazsa şeklen çalışıyordu.

Şimdi bir KHK ile konu halledilebilir.

Saray'a yakınların döviz pozisyonlarını dikkatle izlemek lazım.

O gün geldiğinde ilk haber alacak ve gereğini yapacak olacaklar onlar olacak...
    elinize sağlık.

7.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    US 2 yıllıklarmı? baktım şiir gibi bir grafik gördüm.
    3,7640 dan dolara girdim.umarım pişman etmez.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    abd mi? bizin 2 yıllıklar mı?

Sayfa 815/1001 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •