Sayfa 818/1006 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: Viop LVIII

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    hiçbiri palanın oyun planında yoktu. o yüzden kulağını kapatıp eski zirveyi geçmeli. xu100 için zaten kalmış yüzde 3.

yarın garan bilanço olması lazım.
    Hedef 102.(xu100).. Dolar 42.

Vadeli de işlem yapanlar için hiç bir anlamı da olmayabilir..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Twitter space odaları patlıyore...Skipülatörler birbirini yiyor, yesinler...
    Bizim borsaya birşey olmaz (abd borsalarıda aynı)
    Olumsuz herşeye göz kapatıp, kulak tıkıyorlar
    Go go go... dewamke

3. Ben bunu kahvede birilerine anlatsam Mazhar Osman a gonderirlerdi beni
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    Kıymetli dostum , Muhyiddin bin Muhammed bin Ali bin Muhammed el Arabi gene bir gün bir hallenme üzerineyken tayyi mekan tayyi zaman (bast-ı zaman) yaptığında bir yere misafir olarak uğruyor... Karşısına bir insan çıkıyor lakin tam emin olamıyor fiziki gözle gördüğüne, manevi gözle de iyice bakıyor ki bu bir insan... Fakat bir tuhaflık hissediyor bu varlıkla ilgili evet insan fakat .... Ibn Arabi bu insan olarak tanımladığı varlığın yanına varıyor ve sohbete başlıyorlar... Ibn Arabi o varlığa (insan) soruyor siz hangi millettensiniz diye... Varlık yanıt veriyor, ben-i ademiz diye... Biz de ben-i ademiz diyor Ibn Arabi... Bir kaç sohbetten sonra varlık (insan ) soruyor Ibn Arabiye ; yoksa siz şu ben-i ademin buğday yiyen nesli misiniz diye ... Ibn Arabi bir an soru karşısında şaşkınlığa düşüyor ve evet diye yanıt verip soruyor; peki siz ne ile besleniyorsunuz ? Yanıtını alıyor lakin bunu açıklamıyor eserlerinde...Açıklamaması bence de doğrudur ... bilen bilir de , söylememesi gerektiğini de bilir ... hamza sütbıyık
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sütbıyık zeki ve matrak adam. Yaprağının tüyü olamayık...

Ölü ABD asker sayısı 20 nin üzerinde olduğuna dair bilgiler var, vurulan yer ABD hava üssü,İran ve Ürdün kırmızı alarma geçti bölge çok hereketli.................

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,688
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

Ben de önce TÜRK birliği derim..!
    Onlar ''dünyayı yönetenler'' resimde görüldüğü üzere başka alemlerde yaşıyorlar.
    Ara Güler'in dediği gibi
    ''Fotoğraf çok şey anlatır çünkü. Bir yazar sandaldaki adamı anlatır. Fotoğraf ise insanlara sandaldaki adamın arkasındaki bulutu da gösterir.''

Bu bir fotoğraf değil belki ..adam bir kare içinde o kadar çok şey anlatmışki
    Yoruma hacet bırakmamış

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı’nın bugün gerçekleşmesi bekleniyor.

Sayfa 818/1006 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •