Sayfa 835/1005 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Viop L

1. Yarın haftanın son işlem günü, bayram ve haftasonu siyasi gelişmeler vs izlenir diye düşünüyorum o yüzden işlem hacmi zayıf olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Takasbank raporu yayınlanmış.

1 milyar daha nakit teminatı azalmış

Faiz borsayı boğar öldürür

3. ABD ADR hisseler durum.

GARAN her gün biraz işlem oluyordu olmamış.

TCELL dışındakiler genelde manupilatif ama yine de arada bakıyorum.

4. Bankanın biri SMS göndermiş 15 gün içinde itiraz etmezseniniz kredi kartı limitiz 200 bin TL olacak diye, öbürü SMS filan göndermeden KMH limitini 40 bin'den 3 bin TL'ye indirmiş.

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bankanın biri SMS göndermiş 15 gün içinde itiraz etmezseniniz kredi kartı limitiz 200 bin TL olacak diye, öbürü SMS filan göndermeden KMH limitini 40 bin'den 3 bin TL'ye indirmiş.
    - Kardeşim meraklandırmasana, hangisi indirdi hangisi artırdı!

Bence bilinçaltı otosansür var.

6. Bu twitter sırları öğrenmek için iyi bir yer özellikle yorumlarda faydalı bilgiler ortaya çıkıyor. Bloglarda vs o kadar çarpıcı şeyler ortaya çıkmayabiliyor.

Biri kadınlar erkeklerde ne arar diye yazmış. Bulursam adresini yazarım, bir sürü sponsorlu tweet oluyor, gönder 99 dolar pdf göndereyim vs, belki oralardan okuyup yazıyorlar.

Özetle kararlı, güçlü vs kimseleri arıyorlarmış, bir de asi tiplere kafayı takıyorlarmış ve onları evcilleştirip hükümranlıkları altına alabileceklerini düşünüyorlarmış. Neden muhallebi çocuklarını sevmediklerine dair güzel bir açıklama oldu.

Neden bu kadar basit ve hayati bilgiler okullarda öğretilmez anlamam.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bankanın biri SMS göndermiş 15 gün içinde itiraz etmezseniniz kredi kartı limitiz 200 bin TL olacak diye, öbürü SMS filan göndermeden KMH limitini 40 bin'den 3 bin TL'ye indirmiş.
    Kredi kartından nakit öekimini kapatıyorlar. Kmh kullanımını azaltıyorlar. Son aylarda kartları kartlarla döndürenlerin fişi çekiliyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan ı seçimle indireceğiz diyen ABD başkanı Biden, 2. tur öncesi ,"Kazanan kim olursa olsun onunla çalışmaya hazır olacağız" demiş,
    Adam çark etmiş sanki!

Sayfa 835/1005 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •