Sayfa 838/1019 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. Servisçiler %35 zam istiyorlarmış

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben 62 yasindayim hic boyle bir sey hatirlamiyorum...

Her gece fiskirtiyollar bunlar...

Syg,
    12 eylül öncesi bile yoktu böyle bi şey 1990 lı yıllardaki krizlerde de görmedim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    benzin mazot alımları çok azaldı....benzin istasyonları yüzde ile çalışmıyorsa, eskisi gibi aynı miktar pay alıyorlarsa; gelirleri çok düşer....
    Benzin istasyonları brüt yuzde 4,5 kar marjlari var ve maliyetlerin üstüne kredi kartı komisyonu eklenince zarar yazıyorlar,bu ay düşükten alıp yüksekten sattıkları sayesinde gecici kar yazacaklardir ama son 5-6 ayda yerine aynı miktarda yakıt koyabilmek için sermaye ilave etmeye gerek duydular, buna karşın tüketimde değişiklik olmadığı benzer miktarda akaryakıt satıldığını duydum

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    12 eylül öncesi bile yoktu böyle bi şey 1990 lı yıllardaki krizlerde de görmedim
    Günaydın Başkan.!!!
    Çok yazdık çizdik.!!!
    Eeeee.!!!
    Daha yolun başındayız.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Servisçiler %35 zam istiyorlarmış
    Daha önce zam yaptılar, bu ekstra zam değil mi?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    ....buna karşın tüketimde değişiklik olmadığı benzer miktarda akaryakıt satıldığını duydum
    Ben satışın azaldığını düşünmüştüm....yanılmışım o halde....

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yalama geçen gün bankaların kar rekorlarını ülkedeki para bolluğu için örnek gösteriyordu

merkez bankası, bankaları %14'le fonlayıp diğer taraftan % 26 ile parayı hazineye okutunca oluşan karı para bolluğu zannediyor gavat, kıçına giren kazığı dondurma külağı zannetmek gibi bir şey olsa gerek..?
    Yapılan servet transferi, dar gelirli den al, zengine aktar...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. yaklaşık 2200 yıllık Türk tarihinde denk geldiğimiz zamana bakın,
    ömrümüzün 20 yılını heba ettiler.

2 asır matbaayı kafir icadı diyen zihniyetin 21 yy. versiyonu.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 838/1019 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •