Sayfa 847/999 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben BAG-GUR emeklisiyim, 25 yildir 2 defa tren, 2 defa otobüs, hadi 20-30 defa minibuse binmisimdir.

Turkiyedeyim 1 tane Afganlı gördüm, G. herif sözde ABD'den Turkiyede g. atıyor yahu!
    Ayrica 2017 sonu annemin cenazesini yikatmak icin Karaaahmet e gittigimde bir suru Afganli gordum bahce cer cop islerinde calisiyorlardi

1-2 saat sonra gel demislerdi Gusulhane den bende o buyuk ormanlik gibi bir alan var mezarlik ama cok tarihibir mezarlik sanki muze gibi

orada iscilerin turkce konusmadigindan gittim uzerinde resmi gorevli elbisesi olan adama sordum o soyledi. Artik Afganlilari calistiriyor taseronlar dedi

demekki mezarlik temizleme duzenleme isinide afganlilara vermisler

ben senede 2 hafta geliyorum TR ye bunlari goruyorum orada yasasam artik molekullerini sayarim naapiyorsun sen ayaktami uyuyorsun?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Davut parti kurmuyor en azından şimdilik. Babacan'a da katılmıyor ama dışardan oraya çalışıyor.
    İstifa etme vakti geldimi bilmiyorum ama istifa etse anında hain ilan edileceği için kimse dediğini dinlemeyecek. Şu an öyle yada böyle hem parti içi desteği olduğundan hemde başbakanlıktan ayrılışında dalavereler döndüğünden yabana atılmayacak kadar geniş bir kesim tarafından dinleniliyor. Bu kesim istifa etse veya parti kursa davuta oy vermez ama o seçmeni akp den başarıyla soğutuyor. Gideceği yeride 2020 seçiminde görürüz.
    bagirsak kanseri kac sene suruyorsa o kadar bekleyeceksiniz arkadas

kacari yok idare edin artik

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Şahsen bu zam olaylarını daha başlangıcında başı olarak görüyorum. Sonuçta ciddi bir bütçe açığı söz konusu. Geçen sene aynı ay satılan araç sayısı %70 düşmüş. Bunun konut vergisi var, özel tüketim ürünleri var.. var oğlu var.. devletin eksik vergileri tamamlaması için yapması gereken asıl zamlar bu %15 gaz zammından vs çok öte şeyler..kesinlikle tek seferde yapmamak için tüm zamları 2 ye 3 e böldüler diye düşünüyorum.tam kış gelmeden doğalgaz a %15 daha gelecektir ortalama.ve illa ki bu da bütçe açığını karşılamayacağından elektrik benzin vb de ek vergi getirilmesi kaçınılmaz olacak
    hayatta en nefret ettigim sey ben demistim demek..ama bu seferde demeden edemeyecegim..
    agustos zamminin ertesi gunu yazdigim yazi..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Senede iki hafta TR'ye gel..

O iki haftanın yarısını da dolmuşlarda minübüslerde geçir..

Bari üç haftalığına gel de değsin..

Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Dikkatimi çeken birşey var birde soru soracağım bilen varsa kaynak koyarsa görelim.
    Dikkatimi çeken şey elektrik,doğalgaz falan sürekli 15% yani enflasyon oranında yapılıyor. Yalnız bu enflasyon aylık mı yıllık mı çözemedim

Sorum ise geçen sene başkanlık seçiminden itibaren elektrik ve doğalgaza yapılan zam ve indirimlerin bir listesi var mı? Benim gördüğüm bileşik hesapta çoktan %100lere dayanmış olmalı. Emtia ve dolar fiyatlarıyla dengeleseniz bile çok üzerinde çıkıyormuş gibi düşünüyorum.
    Yıllık enflasyonu tek haneye indirmeye çalışan kurumun istatistikçilerini .iksinler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yalancı bu kadın her şeyi yalan

7.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Dikkatimi çeken birşey var birde soru soracağım bilen varsa kaynak koyarsa görelim.
    Dikkatimi çeken şey elektrik,doğalgaz falan sürekli 15% yani enflasyon oranında yapılıyor. Yalnız bu enflasyon aylık mı yıllık mı çözemedim

Sorum ise geçen sene başkanlık seçiminden itibaren elektrik ve doğalgaza yapılan zam ve indirimlerin bir listesi var mı? Benim gördüğüm bileşik hesapta çoktan %100lere dayanmış olmalı. Emtia ve dolar fiyatlarıyla dengeleseniz bile çok üzerinde çıkıyormuş gibi düşünüyorum.
    Ocak to nisan m3 1.37tl m3
    Mayıs 1.38tl m3
    Haziran-temmuz 1.42tl m3
    Ağustos 1.59tl m3

Heralde şimdi 1.80tl m3 civarı olacak.

Kaynak:
    https://portal.enerya.com.tr/DogalGa....xhtml?city=07

Ytd

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Ocak to nisan m3 1.37tl m3
    Mayıs 1.38tl m3
    Haziran-temmuz 1.42tl m3
    Ağustos 1.59tl m3

Heralde şimdi 1.80tl m3 civarı olacak.

Kaynak:
    https://portal.enerya.com.tr/DogalGa....xhtml?city=07

Ytd
    Yuhhh... Yok devenin nalını, aylik ~280-300 m3 kışın yakıyorum ben, aylık 500 kaat girecek demek ki!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 847/999 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •