Sayfa 849/997 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Kaldı 9 gün 1i giti namık kemalin dediği gibi hayalle yaşayanda yaşamayanda ikisinide bi kazığa bağlamış ne tarafa dönersen dön kaçamıyorsun kısmetimize bak çeke çeke bi hal olduk ne uzuyo nede kopuyo.
    karar resmilesince ne olacak .printaş borç yükündenmi kurtulacak.

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    karar resmilesince ne olacak .printaş borç yükündenmi kurtulacak.
    Printaşın borcu varmı bilmiyoruz gurup içi şirketlere verilen tri ler var yani anladığım kefilliğinden kaynaklanan borçlar sonuç kefil olduğu gurup şirketlerin varlıklarını ticari anlaşmalarını bilmiyoruz çbs boyanın isim haklarının 50 ile 80 milyon arasında onalta devredileceği konuşuluyordu pazar payı olarakmı + isim hakkıda dahilmi net açıklama yok yapılan ticari anlaşmalarda kar dağıtımımı olacak yoksa yeni şirket kurularak ortaklıkları karşılıklı iştirake mi dayalı olarak devam mı edecek.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Kaldı 9 gün 1i giti namık kemalin dediği gibi hayalle yaşayanda yaşamayanda ikisinide bi kazığa bağlamış ne tarafa dönersen dön kaçamıyorsun kısmetimize bak çeke çeke bi hal olduk ne uzuyo nede kopuyo.
    kaldı 8 gün .

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    kaldı 8 gün .
    Koparmı dersin çekilen çile bir gün yumak olur olursa bizimde atacağımız çözülemeyecek ilmekler olabilir

5. Hayatı cebine koyup arkana bakmadan kaçabiliyorsan bir gün arkana baktığında çok uzağa gidemediğini fark edersin tercihler gerçekleri değiştirmez aklından sökemezsin.

6. 2 onur 2 bu birleşme olayı vardı geçen sene o yalanlı oldu şimdi .iflası istenen bir şirketlemi birleşecekti. hiç bir şey anlamadım kafam karıştı .

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    2 onur 2 bu birleşme olayı vardı geçen sene o yalanlı oldu şimdi .iflası istenen bir şirketlemi birleşecekti. hiç bir şey anlamadım kafam karıştı .
    Kafası karışmayan kimse kalmadı özeldurum açıklaması kurumsal yönetim tebliği önemli nitelikteki işlemler varken üstüne ölü torağı serilmiş gibi bir şirketin ortağıyız ne hikmetse rüya tabiri gibi şirket tabirliği yapıyoruz finansal ve duran varlıklarından haberimiz yok birleşecek iflas etti ediyor yok iflas etmedi printaşın ortağının ortağındanmı bahsediliyor bilmiyoruz halka açık bir şirket bu haberler gerçekçi olması izahnamenin birleşme raporlarının yayınlanması gerekir iflas erteleme davası açıldı yayınlandı mahkeme tedbir kararına devam dedi dört yıl bunu yayınladılar iflas erteleme kararını mahkeme kaldırdı borca batıklıktan kurtuldunuz dedi tescil edildi halka açık şirket olarak bu şirketi kim yönetiyor hakim ortak kim neden ortaya çıkmıyor aslında bellide.

8. Printaşın borcu varmış beni hiçmi hiç ilgilendirmiyor printaşın bağlı ortakları iştirakleri ilgilendiriyor onlara olan kefilliğinin sebebi muhakkak vardır bağlı ortakları iştirakleri sermaye artırımına gidiyorsa beni ilgilendiriyor bağlı ortakları iştiraklerine borç veriyorsa beni ilgilendiriyor gurup içi gurup dışı yatırım giderlerinden kefilliğinden kaynaklanan tri ler veriyorsa beni ilgilendiriyor bir gün blançoya yansır şirketin sadece adı bile kalsa beni ilgilendiriyor tescil edilenler + ttk 140 beni ilgilendiriyor.

Sayfa 849/997 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •