Sayfa 863/999 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu ülkede oy vermek hiç bir dönemde keyif, hobi, sempati işi olmadı kendini bu ülkenin geleceğinde sorumlu kabul edenler için.

Çoğu kez rejim ve temel değerler kaygısı ile sırf tehdit gördüğünüz partiyi dengelesin, oyun araya gitmesin diye tümüyle aynı fikirde olmadığınız partiye ya da kişilerin yönettiği partiye oy verirsiniz.

Benim CHPES'e oy verdiğim gibi.

Kendi kafanızdaki değerleri savunduğunu düşündüğünüz partiye oy verirseniz< oyunuz çöplük olur.

Oy vermeme hakkınız ise bence yoktur bu ülkede.

Eğer hakikaten sorumluluk hisseden bir aydınsanız.

Hiç bir liderin ve görüşün yoksa oy kullanma zaten. Oy kullanmamak, ne olursa olsun seçilecek kişiyi desteklemek olur.

Atışma & çekişme türü ve birbirinizi aşağılayan , küçük düşüren sözlerden vazgeçin .. Mesajlarınızın silineceğini bilmenize rağmen yazıyorsunuz .. Kötü söz kullanmadan mesaj yazamıyor musunuz ?Uyari verdim lütfen dikkate alın ve bu tür yazılara bir son verin .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Atışma & çekişme türü ve birbirinizi aşağılayan , küçük düşüren sözlerden vazgeçin .. Mesajlarınızın silineceğini bilmenize rağmen yazıyorsunuz .. Kötü söz kullanmadan mesaj yazamıyor musunuz ?Uyari verdim lütfen dikkate alın ve bu tür yazılara bir son verin .
    Sn Medwig ben bu başlıkta döviz ile alakalı haber grafik vs görmek için giriyorum
    Dolar başlığında kuzey ırak ne alaka kardeşim
    Haksızmıyım?

Alıntı Originally Posted by Yavuzadana0101 Yazıyı Oku
    Sn Medwig ben bu başlıkta döviz ile alakalı haber grafik vs görmek için giriyorum
    Haksızmıyım?
    Dolar siyasetle de ilişkili bu yüzden çok abartı ve ağır paylaşımlar olmadıkça başlıkta bu tür paylaşım yapılabiliyor .. Kriterlere uymayan yazıları şikayetle yada kendi tespitimizle siliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Yavuzadana0101 Yazıyı Oku
    Haksızmıyım?
    Yani...

Görmüyorsan girme be kardeşim...

Aç bir başlık tamamen dolar hakkında grafik haber donat. Biz de izleyelim.

Verdiği fahiş ücretin karşılığını alamayan nazlı müşteri gibisin...

7. İTO: İstanbul'da, Ağustos'ta perakende fiyatlar yüzde 2,53 arttı !!!

https://www.bloomberght.com/ito-ista...-artti-2231663

8. Bu sene battaniyeleri, polarları, yün çorapları, terlikleri hazırlayın...KOMBİ leri yakmadan oturmak için...Faturalar şişmesin...

Sayfa 863/999 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •